Shpalljet për Tjetër

Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë

Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë

TjetërPrishtinë

Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë Ftohen të gjithë maturantët e të gjitha Shkollave të Mesme publike dhe...

SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

€210TjetërPrishtinë

SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2017 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,MYKUN , NE MENYR SHUM TE SIGURT ,APORATI KRYN KETO FUNKSIONE : 1 E HEQ...

SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

€210TjetërPrishtinë

SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN . MYKUN . NR KONTAKT +377 44-395-435 200€ Pristina SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN...

Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar

Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar

TjetërPrishtinë

Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit , Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit...

Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar

Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar

TjetërPrishtinë

Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit , Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit...

Pastrim perfekt

Pastrim perfekt

TjetërPrishtinë

Kompania jonë e pastrimit kryen këto punë:Pastrim gjeneral të shtëpive,banesave,lokaleve etj. Pastrojm objektet e posapërfunduara,shtëpive të posapërfunduara,banesat e...

Fizioterapia

Fizioterapia

€12TjetërMitrovicë

Fizioterapia ne shtepine tuaj .

Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda

Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda. Ne gjendje te mire funksionale. Cmimi sipas...

Dyer per garazha

Dyer per garazha

TjetërKastriot

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AUTOMATIC DOORS Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA. DYER...

Kosovo Detective

Kosovo Detective

€500TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Detective Kosovo, janë Hetues të punësuar, profesionistë të specializuar, në...

Hetime Private – Detektiv Private

Hetime Private – Detektiv Private

€500TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Për të kontrolluar besnikërinë dhe besimin, e partnerit tuaj, është e lehtë dhe e...

OFROJM PUN ME KRAN  DHE TRANSPORT 24h,,Këtë e bën vetë \\\\\\\’\\\\\\\’EUROSHPED1\\\\\\\’\\\\\\\’Tel/044/049-169-673 ju mirpresim me gjith respektin…

OFROJM PUN ME KRAN DHE TRANSPORT 24h,,Këtë e bën vetë \\\\\\\’\\\\\\\’EUROSHPED1\\\\\\\’\\\\\\\’Tel/044/049-169-673 ju mirpresim me gjith respektin…

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES… .BEJM TRANSPORTIN...

PrivateInvestigation (DetektivPrivate)

PrivateInvestigation (DetektivPrivate)

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne mund të ndihmojë lidhur me problemet që janë të vështira për të ndarë me dikë tjetër....

Kerkoj pune si shofer

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pune si shofer kam kat B C1.Kam pervoj pune 5 vjeqare.Qmimi sipas marrveshjes.

MOLER 0.50 m² kNAUF FASADA VIBER +37744271219

MOLER 0.50 m² kNAUF FASADA VIBER +37744271219

€1TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FASADA KNAUF GLET LLAQE PUN ME DIZAJN ETJ > :>>> OFROJM NGJYROSJEN E...

Detektiv Privat

Detektiv Privat

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për me shumë na kontaktoni: [email protected]

Puno nga shtepija telefono ne gjermani Marktforschung MaFo

Puno nga shtepija telefono ne gjermani Marktforschung MaFo

€1TjetërBurim

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Für unser Call Center suchen wir Verstärkung in folgenden Bereichen: Telefonisten für...

MOLER 0.50 m²

MOLER 0.50 m²

€0.50TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen...

MOLER 0.50 m²

MOLER 0.50 m²

€0.50TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI...

MOLER 0.50 m² FASADA LLAQE ETJ.

MOLER 0.50 m² FASADA LLAQE ETJ.

€0.50TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV...