Shpalljet për Tjetër
Serbime Doganore , Agjencioni doganor Di-Bu
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjencioni Doganor Di-Bu kryen sherbimet doganore me qmime te arsyeshme , gjindemi ne prizren tek terminali...
Detective Private
Detective Private
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Detektiv Privat, me experienc dhe profesionaizem, per me shum info: [email protected]
Ftesë për trajnime falas në fushat e Ndërmarrësisë dhe Orientimit në Karierrë në Ferizaj dhe Gjilan
Ftesë për trajnime falas në fushat e Ndërmarrësisë dhe Orientimit në Karierrë në Ferizaj dhe Gjilan
$0.00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ADEC (Action for Development and Empowerment of Communities) në bashkëpunim me GIZ organizon trajnime...
Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë
Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hapet thirrja për MATURANTË për trajnim 2 javor FALAS në Universitetin e Duisburg-Essen të Gjermanisë...
SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.
SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.
$210TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2017 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,MYKUN ,...
SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.
$210TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN . MYKUN . NR KONTAKT +377 44-395-435 200€ Pristina SHES...
Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar
Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit ,...
Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar
Parket dhe Llaminat, mjeshter te specializuar
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit ,...
Pastrim perfekt
Pastrim perfekt
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania jonë e pastrimit kryen këto punë:Pastrim gjeneral të shtëpive,banesave,lokaleve etj. Pastrojm...
Fizioterapia
Fizioterapia
$12TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fizioterapia ne shtepine tuaj .
Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda
Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kuzhina trapezeria dhe komoda. Ne gjendje te mire funksionale. Cmimi sipas marreveshjes.
Dyer per garazha
Dyer per garazha
TjetërKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AUTOMATIC DOORS Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA. DYER AUTOMATIKE...
Kosovo Detective
Kosovo Detective
$500TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Detective Kosovo, janë Hetues të punësuar, profesionistë të specializuar, në mbikëqyrjen dhe...
Hetime Private – Detektiv Private
Hetime Private – Detektiv Private
$500TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Për të kontrolluar besnikërinë dhe besimin, e partnerit tuaj, është e lehtë dhe e mundur....
OFROJM PUN ME KRAN  DHE TRANSPORT 24h,,Këtë e bën vetë \\\\\\\’\\\\\\\’EUROSHPED1\\\\\\\’\\\\\\\’Tel/044/049-169-673 ju mirpresim me gjith respektin…
OFROJM PUN ME KRAN DHE TRANSPORT 24h,,Këtë e bën vetë \\\\\\\’\\\\\\\’EUROSHPED1\\\\\\\’\\\\\\\’Tel/044/049-169-673 ju mirpresim me gjith respektin…
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES… .BEJM TRANSPORTIN E...
PrivateInvestigation (DetektivPrivate)
PrivateInvestigation (DetektivPrivate)
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne mund të ndihmojë lidhur me problemet që janë të vështira për të ndarë me dikë tjetër....
Kerkoj pune si shofer
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pune si shofer kam kat B C1.Kam pervoj pune 5 vjeqare.Qmimi sipas marrveshjes.
MOLER 0.50 m² kNAUF FASADA VIBER +37744271219
MOLER 0.50 m² kNAUF FASADA VIBER +37744271219
$1TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FASADA KNAUF GLET LLAQE PUN ME DIZAJN ETJ > :>>> OFROJM NGJYROSJEN E...
Detektiv Privat
Detektiv Privat
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për me shumë na kontaktoni: [email protected]
Puno nga shtepija telefono ne gjermani Marktforschung MaFo
Puno nga shtepija telefono ne gjermani Marktforschung MaFo
$1TjetërBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Für unser Call Center suchen wir Verstärkung in folgenden Bereichen: Telefonisten für...