Shpalljet për Tjetër
Inkstation Prishtine
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ink Station Kosova InkStation Prishtin Refill Prishtin Ink Station Kosov Refill Kosova Inkstation Kosova...
Konteiner Zyre me banyo
Konteiner Zyre me banyo
$3000TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Konteiner per zyre, nje dhomshe dhe dy dhomshe me dush dhe wc. Konstruksion çeliku, me izolim te forte....
Çipllak sh.p.k – Firmë ndertimi dhe konstruksion
Çipllak sh.p.k – Firmë ndertimi dhe konstruksion
TjetërSharr
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Firma me e mire e ndertimit ne Shqiperi: ÇIPLLAK SH.P.K ofron : 1.Konstruksion 2.Pallate 3.Apartamente...
shes dhomen per femije
shes dhomen per femije
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht dhomen per femije me pak se 1 vit e perdorur qe posedon 3 shtreter ortopedike(madhesia...
DYER DHE DRITARE NGA PVC-ja DHE ALUMINI
DYER DHE DRITARE NGA PVC-ja DHE ALUMINI
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhojme dyer dhe dritare te te gjitha dimensioneve nga plastika dhe alumini. Profili gjerman ROPLASTO....
ofroj
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.te gjith qe keni probleme ne jet qfardo qoft ai lajmerohuni ne ket adres sherimi.vdekja2hotmail.com ose ne...
Keshillimeligjore.Al – Studio Ligjore
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne ju tregojme rrugen ligjore – ju zgjidhni se cfare eshte me e mire per ju. Per me shume informacion...
Bëjë Projektimin e instalimeve të Ujësjellësit dhe Kanalizimit
Bëjë Projektimin e instalimeve të Ujësjellësit dhe Kanalizimit
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bëjë Projektimin e instalimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit të objekteve të banimit individual...
Tregime dashurie, libra, ebook
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vizitoni kete faqe me tregime, shkrime te ndryshme, biles edhe libra, e-book ne gjuhen shqipe. Blogu zyrtar...
OFROJ ME QERA SHTYLLA  NDERTIMTARIS
OFROJ ME QERA SHTYLLA NDERTIMTARIS
TjetërDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OFROJ ME QERA SHTYLLA TE NDERTIMTARIS me çmim te arsyshem.
ME QERA :
ME QERA :
TjetërDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj me qera : *Shatora(tenda) *Tavolina *Karrige *Pajisje muzikore… Te gjitha keto me nje Çmime te...
REGJISTRIMI I WEB FAQES TUAJ NE INTERNET
REGJISTRIMI I WEB FAQES TUAJ NE INTERNET
$250TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.REGJISTRIMI I FAQES TUAJ TË INTERNETIT Të nderuar zonja dhe zotërinj,- NËSE JENI DUKE KËRKUAR NJË...
Punojmi
Punojmi
$0000TjetërDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.W-Ndertimi Ne do të zgjidhim çdo problem rreth Banjos tuaj Përshkrim i sendit: Mirë se vini ne faqen...
Beje mbushjen e Tatimit (Steuererklärung)ne Zvicerr me çmim shume te volitshem
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetem per 50 CHF beje mbushjen e Tatimit(STEUERERKLÄRUNG-ut) per Kantonin e Cyrihut(ZH). Per informata me...
Oferta
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Të nderuar, Ju njoftojmë se ofrojmë ndërmjetësime për përkthime (jemi përkthyes profesional...