Shpalljet për Shes/Blej

Pioneer DDJ SX2 – €480 / Pioneer XDJ RX – €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

Pioneer DDJ SX2 – €480 / Pioneer XDJ RX – €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

€480Instrumente MuzikorePrishtinë

Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut. Ne bëjmë shpërndarjen në shumicën e vendeve të botës nëpërmjet shërbimeve të...

Shes tavolina dhe dollap

Shes tavolina dhe dollap

€300MobileriPrishtinë

Shes 2 tavolina per femije me dollap percjelles, dollap dhome, dollap banjoje, dhe shtrat.

veshje plazhi per meshkuj

veshje plazhi per meshkuj

€6TjetërGjilan

SHITEN ME SHUMICE VESHJE PLAZHI PER MESHKUJ.TE PRODHUARA NE SERBI NGAFIRMA TURKE ARASYA TEXTIL ECILA KA FILLUAR PRODHIMIN E SAJE EDHE NE SERBI PARA DY MUAJVE. VESHJET JANE...

Shes lulen

Shes lulen

TjetërPrishtinë

Shes lulen, cmimi sipas marrveshjes! 044173562

Tenda Tavolina karrika me Qira

Tenda Tavolina karrika me Qira

Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Tenda (shatora) Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tendat janë origjinale Gjermane Tendat janë te qdo madhesie sipas nevojes dhe deshires Per Info dhe...

T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom

T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom

€650Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x 16″ dhe 18″ x 16″ , Snare 6-1/2″ x 14″ Mbajtset: 3x Mbajtse...

Uje i pishem me veti kuruese

€40TjetërPrizren

Shitet uje i pishem me veti kuruese per melcin, guret ne veshka, per renien e flokeve, etj. Uji merret direkt nga burimi ne fshatin Burizane, Shqiperi. Te marten me date...

zerim

zerim

Instrumente MuzikoreFerizaj

Studio & Riadi & D j Gazi Ofrojm Muzike me D J ne Dasma Fejesa Syneti Ditlindje Ahengje Familjare dhe për Gezime tjera Familjare Me Teknike Profesionale dhe me...

Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro

Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro

€65Gjëra SportivePrishtinë

Patika Jordan te blera 107 euro, pak te perdorura. 65 euro e fundit. Numri i viberit +38649167463

SHES TENDA

SHES TENDA

€1000TjetërGjakovë

Tendë profesionale e re e pa perdorur per ahengje apo qfardo lloji kualiteti shum profesional dhe i jashtëzakonshem ngjyra e bardh / jeshile siq edhe shihet gjersia 10 x 5...

Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h

Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h

Industri & MakineriPrishtinë

Shesim paisje për prodhimin/gjenerimin e energjisë elektrike në varësi të kërkesave të klientit duke filluar nga 5kW deri në 200kw të instalimit. Këto gjenerojnë energji të...

Moler

Moler

€0.50TjetërPrishtinë

Profesional Moler Ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gilinderave te ndryshme dyerve dhe dritareve te drurit apo...

Shiten Kauçat

Shiten Kauçat

€500MobileriPrishtinë

Shes Kauça per dhom te pritjes prodhim te simpos. Jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura. Jane 3sh, 2X2sh, dhe 1sh, te gjitha ulset hapen si shtreter per fjetje....

Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )

Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )

TjetërGjilan

3 Tavolina Zyreje ( Komplet ) 20 Tavolina pune per PC ( Komplet ) 20 PC 20 Karriga 1 Tavoline dreke + 8 Karrige 1 Tavoline mbledhjeje + 6 Karrige si dhe te gjitha pajisjet...

Mjete te Fizioterapise

Mjete te Fizioterapise

€10Gjëra SportiveMitrovicë

Krevat i fizioterapise , INFRARED llampa , TENS & EMS rryma . Paravan . Qmime me te volitshme se qdo qmim tjeter ne treg. teper lire.

Dyer Garazhe

Dyer Garazhe

€800Shes/BlejPrishtinë

Kompania “BEHARI” SH.P.K përveç dyerve të garazhave ofron një gamë të gjërë të produkteve siç janë: dyer garazhe, dyer senzorike, dyer të hyrjes së sigurisë së...

Mobilje salloni

Mobilje salloni

€150MobileriPrishtinë

Shiten mobilje te perdorura per sallon. Jane prodhim slloven. Mobilja shtrihet dhe eshte shume komode per gjume. Cmimi 150 euro. Nr i Telefonit: 044/223 321

Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum XQ50

Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum XQ50

€800Gjëra SportivePrizren

Në (Pulsar APEX UK) ne furnizimin në një çmime të unbeatable. ne jemi një importues i drejtpërdrejtë, një shpërndarës i autorizuar dhe një shumicë në Mbretërinë e Bashkuar....

Qante shpine

Qante shpine

€30TjetërPrishtinë

Shes çante shpine, e pershtatshme per lloptop, fitness etj. E kam perdorur vetem dy her per fitness, çanta eshte e re dhe pothuajshe e paperdorur. Cmimi I volitshem.

ofrojme qadra me qera per dasma

ofrojme qadra me qera per dasma

TjetërF. Kosovë

Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira.. gjithashtu transportimin dhe...