Shpalljet për Industri & Makineri
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Industri & MakineriSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
GITARE E RE YAMAHA
GITARE E RE YAMAHA
$90Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes gitare yamaha , e re e garantuar qmimi 90 Euro
printer me boje per datat e skadences
printer me boje per datat e skadences
$670Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.paisja sherben per te vendosur datat e skadences ne menyre automatike duke u vendosur ne makinen e...
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim paisje për prodhimin/gjenerimin e energjisë elektrike në varësi të kërkesave të klientit duke...
Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash
Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash
$35000Industri & MakineriMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2007 vetëm 6 gjenerata pulash...
Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash
Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash
$33000Industri & MakineriMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2006 vetëm 7 gjenerata pulash...
SHESË MAKINA AKULLORE MARKA “CARPIGIANI”
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes një makinë qe prodhon akullore dhe një aparat pastorizator “CARPIGIANI” MAKINA TE PA PERDORURA...
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
$10000Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kaldaja per nxemje te hapsirave te mdhaja dhe industriale me avull. kaldajat jane me qymyr, pelet, gaz dhe...
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodhim nga turqia garanci ne cilesi. perfaqesues pe Kosove, Serbi, Maqedoni, Shqiperi, dhe Bosnje Ibrahim...
Meshalic
$100Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet meshalica.Punon në rregull Çmimi i volitshem Viber +37744959933
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
$450Industri & MakineriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kamine per nxemje qendrore, me lende djegse dru apo qymyr. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe...
Makin per larjen e xhamave
Makin per larjen e xhamave
Industri & MakineriKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makin per larjen e xhamave ne gjendje te rregullt dhe me nje qmim shum te volitshem.
brumatrice
brumatrice
$500Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.brumatrice 25 kg 3 fazore ne gjendje te mire ndodhet ne tirane prodhim italian.
brumatrice
brumatrice
$500Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.brumatrice 25 kg 3 fazore ne gjendje te mire ndodhet ne tirane prodhim italian.
Block lines for producing block, curbs, paving stones
Block lines for producing block, curbs, paving stones
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.The swedish company offers a wide range of equipment for concrete producing. We offer mobile concrete...
Used mobile batching plant B15-1200
Used mobile batching plant B15-1200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fibo intercon B15-1200 Mobile batching plant from 2004. In good condition. On wheels.Capacity 10-15 m3 . 2...
Mobile batching plant C15-1200
Mobile batching plant C15-1200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fibo intercon C15-1200 Mobile batching plant from 2004. In good condition. Capacity 16-20 m3 . 2 aggregate...
Used mobile batching plant M2200
Used mobile batching plant M2200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Used mobie batching plant FIBO INTERCON M2200 from 2002. Great condition Capacity 40-50 m3/h , 4 aggregate...
GUR DEKORATIV
GUR DEKORATIV
Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm ,...
furre buke ne shitje me paisjet e saj
$10000Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten paisje per fure buke fure pjekje dhome fermentimi frigorifer ngrires brumatrice 30 kg mikser...