Shpalljet për Instrumente Muzikore

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€600000000Instrumente MuzikorePrishtinë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€600000Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura

Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura

€760Instrumente MuzikorePrishtinë

Tupanat sonor jane shume te mira, te ruajtura, shume pak te perdorura. Komplet seti hardware + instanbul mehmet qinjella kushtojne 760eu per me shume informacione thirr ne...

Mikset

Mikset

Instrumente MuzikoreSkenderaj

Shes Mikseten Dynacord 2 x700 per dalje Mkseta eshte ne gjendje te rregullt ,ju lutem me kontaktoni ne nr..+37744214650 viber dhe 049117719 Qmimi me marrveshje

Kitare

Kitare

€90Instrumente MuzikorePrishtinë

Shes Kitare te re.

Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

€7200Instrumente MuzikoreGjakovë

Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000 + 2 Slleva markes QSC RMX4050HD \\\”nga 4000wat\\\”...

Mikrofon per Studio Rode NT 1

€200Instrumente MuzikorePrishtinë

Rode Nt 1 Mikrofon , s`ka zhurm fare, inqizon pastert . Lidhet me Audio kartel me Xlr Kabell . Vjen me FIlter dhe Stallak ( shih Foto). Cmimi 200eu Asnje demtim, apo defekt...

Tenda Tavolina karrika me Qira

Tenda Tavolina karrika me Qira

Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tenda (shatora) Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tendat janë...

T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom

T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom

€650Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x 16″...

zerim

zerim

Instrumente MuzikoreFerizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Studio & Riadi & D j Gazi Ofrojm Muzike me D J ne Dasma Fejesa Syneti Ditlindje...

fender stratocaster – kitarë elektrike

fender stratocaster – kitarë elektrike

€300Instrumente MuzikoreGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fender stratocaster i përdorun, por i rujtun mir, tingullin e ka t\\\’mir i...

Shiten Bateri (tupana)

Shiten Bateri (tupana)

€80Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten Bateri me cmim shum te volitshem,me kontaktoni ne email.ose viber +38269292704.Me to...

Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO

Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO

€50Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes instrumente muzikore . Komplet paisje per studio , kartel te zanit , mixet , mikrofon...

Sint Yamaha

Sint Yamaha

Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes sintin Yamaha model I PSR – S 900 Sinti eshte nje gjendje te rregullte me...

Tupana Ludwig Accent Custom set

Tupana Ludwig Accent Custom set

Instrumente MuzikoreF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tupanat perbahen prej: Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom...

SHITET PIANO

SHITET PIANO

€700Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet pianino, marka: niendorf (marke zvicrane), cmimi 700euro (i negociueshem)

Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus

Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus

€3200Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We are the major wholesale. We specialize in a wide range of brand new models of Musical...

Dynacord

Dynacord

€65Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj zerimet me kualitet te lart e markes te mirenjohur gjermane DYNACORD (2 Mikseta dhe...

urgjent shitet mixeta dhe boxi

Instrumente MuzikorePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjent urgjent shitet mixeta behringjer 2800 wat ,si dhe boxi (zvuqniku) 800 wat.

shes bubnje apo timpane firma sconor

Instrumente MuzikoreDardanë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bubnjet apo timpanet apo tupanet jan komplet si: dy qinela toboshi tupani i madh qe goditet...