Shpalljet për Kafshë
klysh sharri
klysh sharri
$55KafshëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten klysh sharri meshkuj Klysht bahen shum te mir, kan fillu me u ba te shtir po lehin kapak kur spe...
Malinois belg
Malinois belg
$50KafshëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet qeni i races belgian malinos gjinia Mashkull . Qeni asht tu ba i shtir edhe shum i ndegjueshem po...
ktwp Pomeranez kone
ktwp Pomeranez kone
$300KafshëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ktwp Pomeranez kone origjinë regjistruar dhe vaksinuar kone puppy pomeranez gati për shtëpi të re me...
Shesim Qenush/mace me porosi
Shesim Qenush/mace me porosi
$500KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenush ose mace nga te gjitha llojet e racave sipas porosise Pervoje pasioni me se 25 vite, nder te...
Blej
Blej
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BLEJ KANARINC/BILBIL SLLAVUJAR, MASHKULL ME NGJYR TE GJELBERT TE MBYLLUR, OSE E QEL, ARSYEJA QE KERKOJ KET...
Qen Haski
Qen Haski
$199KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin i llojit Haski, i cili eshte 7 muajsh, dhe eshte i vaksinuar. Mirepresim bleresit serioz.
Shes qenin Haski
$199KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin Haski, 7 muajsh dhe i vaksinuar. Mirepresim bleresit serioz.
blej haski prei 1dit deri 1 vjet
$100KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej nej haski prei 1 dit deri ne 1 vjet te mos shum i shtrejt !! mund te kontaktoni ne e-mail...
Shes SHKURTEZA  JAPONEZE
Shes SHKURTEZA JAPONEZE
$5KafshëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shkurteza japoneze ,vezet dhe mishin e tyre.Keto produkte kane vlere te madhe shendetsore,per...
klysh te posalindur Cane Corso
KafshëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ferma e races se qenve Cane Corso shet klysh. Kater mashkuj dhe kater femra.
klysh te posalindur Cane Corso
KafshëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ferma e races se qenve Cane Corso shet klysh. Kater mashkuj dhe kater femra.
SHES PASSTOR GJERMAN KLYSHQI
SHES PASSTOR GJERMAN KLYSHQI
KafshëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES passter gjerman klyshqii te passtert i kan ka 1jaw e 5 dit jon shum temir te shendosh per me shum...
Akuarium
Akuarium
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Akuarium komplet me filter profesional 1200lh, nxemesi Ehaim 300w, ndriqimi Silvania Grolux,pompa e ajrit...
Qenin Shtepiak
Qenin Shtepiak
$150KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qenin Shtepia, me shendet te mire.
Shes qen te races Rottweiler (Rotfajller)
$230KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Rotfajller te moshes 10 muajshe eshte race e paster Rottweiler me pedigre (librezen e vaksinimit,...
qeni sharrit
qeni sharrit
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ky qen sharii ka humbur ne prishtin ne lagjen emshir me daten 25.04.2010 ne qofte se lajmron ndokush ose...
Shes zogje te pulave italiane
KafshëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes zogje te pulave italiane”vojes” nje ditor,nje javore.Cmimi eshte i volitshem per cdo...
Qen Siberian Husky
Qen Siberian Husky
$500KafshëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qen haski me origjin siberiane eshte 7 muajsh mashkull me ngjyr te kuqe eshte qen shum i mir i menqur...
Shes Qenin
Shes Qenin
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin (6 muajshe), race e perzier, me libreze dhe eshte e vaksinuar
qen femer
KafshëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte qen femer e zez eshte rac pitbull eshte 3 vjeqare eshte e fort e bukur (skam foto per momentin)