Shpalljet për Mobileri
shiten mobiljet 3,2,1,1
shiten mobiljet 3,2,1,1
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet garnitura 3,2,1,1 ne gjendje shume te mire
Garniture 3-2-1
Garniture 3-2-1
$200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht jon te perdorura por jon te ruajtura 3 hapet per fjetje 2 dhe 1 jo !
Shiten dy kulme te shtepive
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy kulme te shtepive dhe shume çka tjeter Per shkak te dhenjes se shtepive per ndertim te larte,...
Shtrat dy kate (smartbed)
Shtrat dy kate (smartbed)
$450MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtrat dy kate (Smartbed) me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim Italian. Shume...
Shes tavolina dhe dollap
Shes tavolina dhe dollap
$300MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 tavolina per femije me dollap percjelles, dollap dhome, dollap banjoje, dhe shtrat.
Shiten Kauçat
Shiten Kauçat
$500MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kauça per dhom te pritjes prodhim te simpos. Jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura. Jane...
Mobilje salloni
Mobilje salloni
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten mobilje te perdorura per sallon. Jane prodhim slloven. Mobilja shtrihet dhe eshte shume komode per...
Shes mobiljet
Shes mobiljet
$450MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy kauqa dhe nje fotele. Jane te punuara me porosi, kualitative dhe ne gjendje shume te mire. Kauqat...
SHES SHTRATIN PER FEMIJE
SHES SHTRATIN PER FEMIJE
$100MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtratin per femije ne gjendje shume te mire
Veshje e Mobileve
Veshje e Mobileve
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm me porosi bejm prodhimin e kauqave,karrikave,tavolinave,sopareve si dhe bejm veshjen e te gjitha...
Mobilje
Mobilje
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 kreveta për fjetje , janë shumë të ruajtur të blerë në lesna dhe një komodë prej druri
garnitura
garnitura
MobileriBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes garnitura te mira te ruajtra dhe ne gjendje shum te mir
Shes inventar salloni me TV / Inventar 3 pjesesh / Komode
Shes inventar salloni me TV / Inventar 3 pjesesh / Komode
$170MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komplet inventari per sallon 3 pjesesh me TV ne gjendje te rregullt. Te perdorura. Te interesuarit...
SHITET SHTRATI MIGUN
SHITET SHTRATI MIGUN
$900MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze...
Mobileria Interior Quality (Kuzhina Dhoma gjumi Para Dhoma)
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Juve ju nevojitet najsen per Shtepin tuaj si pershembull nje Kuzhin apo nje Dhom Dite ose nje Para dhom apo...
Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall
Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall
$350MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall Jan ne gjendje shum te mir te ruajtura, Qmimi 350 euro… Ne gjindemi...
Shes larese flokesh per frizere
Shes larese flokesh per frizere
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet laresja (lavamani) per floke per frizere, ngjyre te bardhe, pak i perdorur por i pademtuar. Cmimi i...
shes rafta per lokal
shes rafta per lokal
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftat per lokal, keto ne foto qmimi 200 euro nuk gjeni ma lire gjindemi te shkolla xhemajl kada...
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes keto rafta siq shifen ne foto jan komplet per lokal qmimi 200 euro gjindemi mbrapa dardanve ne peje
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes komplet raftat per butik jam vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne siq shifen ne foto gjindemi...