Shpalljet për Mobileri
Mobilje vetem me pororsi
Mobilje vetem me pororsi
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhojm mobilje te ndyshme :Kuzhina,dhoma te fjetjes,komodina ,paradhoma,komodina per kepuc,tavolina...
shiten mojcat 3+1
shiten mojcat 3+1
$140MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mojcat nje treshe dhe nje nish. Te dyjat shtrihen per fjetje dhe jan ne gjendje te rregullte
SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU
SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU
$200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU.TE PERSHTATSHEM EDHE PER GJUME
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftat komplet per butik jan vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne jan ble 550euro i shes per 250...
Mobileria Enesi
Mobileria Enesi
MobileriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.* Ndërmarrja “Mobileria Enesi” ofron me porosi të gjitha llojët e mobijeve të prodhuara me...
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftet per butik keto ne foto vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne gjindem ne peje te shkolla...
blej lokal ne fush kosove
blej lokal ne fush kosove
MobileriBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej lokal ne fush kosov ose ne prishtine me ndrrim te mobileve, dyer ,dritareve te plastikes,kuzhina...
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje shes raftat vetem 3 muaj te perdorur siq shihen ne fofo shum te reja jam ne peje qmimi vetem 250e
Shitet Shtrati Migun
Shitet Shtrati Migun
$1500MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze...
Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
Shiten mobiljet
Shiten mobiljet
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten mobiljet e dhomes se dites se bashku me nje tavoline
Mobile per dhoma ndeje 3 she /2 she dhe 2 fotele
$300MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë Treulës/Dyuëls/ dy Fotelje shum pak te perdorura po ashtu shes dhe komodinen per TV dhom ndeje qe...
Sherbime Pastrimi
$25MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania private për pastrimin e banesave *KIRBY* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e...
Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre
Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Te gjitha orendite jane ne gjendje perfekte: 1) Tavoline 220cm x 80cm (ule deri ne 6 persona) = 120€ 2)...
Mobilje Elizabeta
Mobilje Elizabeta
$300MobileriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes mobiljet Elizabeta me permasa 10m ne gjendje shum te mir shum pak te perdorura nuk jan te demtuara...
shes nji kauq e nji fotelje
$40MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kauqin e foteljen e perdorur
shes tv komode
shes tv komode
$40MobileriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes tv komode
Shes inventarin per barnatore
Shes inventarin per barnatore
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet inventari dhe reklama me ndriqim per barnatore cmimi 1500, te interesuarit te lajmerohen ne tel 044...
shes mobiljet e dhomes se fjetjes
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mobiljet e dhomes se fjetjes , nje tavoline kompjuteri dhe nje shtrat per femije,,,te gjitha 170€
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...