Shpalljet për Mobileri
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
Tavolina
Tavolina
$50MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tavoline per kuzhina . Tejet e ruajtur dhe ne gjendje komplet te rregullt , me 4 karrige
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
$200MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tavolinen e bukes shume pak te perdorur me 8 karriga , Tavolina eshte e madhe dhe i hapet edhe nje...
Dyer të brendshme
Dyer të brendshme
$98MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer te Brendshme druri,prodhim italian,Paneli i deres 2X8mm Mediapan,brendesia e mbushur me dru. Dizajn...
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jane te ruajtur , Rregalli eshte nga druri , kurse kauqat jane prodhim i SIMPO-s , jane mjafte te gjere per...
Shitet dhoma e fjetjes LESNA
Shitet dhoma e fjetjes LESNA
$1200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komplet dhoma e fjetjes LESNA. Ka shtratin, dy dollapa, dy tavolina te vogla dhe pasqyren. Eshte...
shes kuzhine pak te perdorur
$150MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kuzhine , frigorifer, kauq dhe tavoline me qmim shume te votishem, te interesuarit mund te na kontaktojn.
Krrike per shtepi dhe zyre
Krrike per shtepi dhe zyre
$1MobileriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim karrike me shumice dhe pakice per zyre dhe shtepi. Gjithashtu bejme edhe furnizime me shumice me...
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhina eshte prodhim italian (mobileria AMRE). Eshte perdorur 3 vjet. Cmimi i blerjes ka qene 2500 euro....
Likuidim Malli
Likuidim Malli
$0000MobileriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Butiku “Best Collection” per shkak te likuidimit te mallit, ben zbritje 50-70% te mallit me cilesi te...
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kauqi me mundesi shtrirje-shtrat fjetje ngjyre Kaltret , Materiali mikrofiber, pak i perdorur. Cmimi...
Shiten mobilet
Shiten mobilet
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Garnitur Lesna 3 ,2,1 ulese , materiali mikrofiber Mobile per sallon dhe dhome te pritjes Cmimi i arsyeshem.
shes mobile te drunit
shes mobile te drunit
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes rregall, trepezari me 6 karrika dhe komod te gjitha te drunit, shtrat te fjetjes me dy natkasne,...
maqine qepjeje
maqine qepjeje
$120MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitret maqina e qepjes visnja Prodhim jugosllav ne gjendje te rregullt teknike, qepe dhe qendis. me rryme...
Dolap me vaske per femije
Dolap me vaske per femije
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dollap me fioka dhe me vaske. Eshte blere para 9 muajve dhe nuk eshte perdorur ma shume se dy muaj....
SHES NDRIQIM
SHES NDRIQIM
$22222MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ndriqim (LLUSTERA) Modern dyqani gjindet ne qenderen tregetare ETC Prishtin na vizitoni nuk do te zhgenjeheni.
Shes 3+2+1+1
Shes 3+2+1+1
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes garnituren 3-2+dy fotele ne gjendje shume te mire