Shpalljet për Shes/Blej
Kozmetike gjermane
Kozmetike gjermane
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kemi kozmetik gjermane te firmes Basic : Shkelqyes te buzeve, senka me ngjyra te ndryshme , rumenilla per...
2 Frize me fioka
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy friza me fioka.Njeri ka 6 fioka ndersa tjetri 5 fioka.Frizat jane ne gjendje te rregullt dhe te...
Lokal afer TREGUT NE ULPIANE – PRISHTINE
$100Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QIRA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E MOBILISE...
KUCA NA PRODAJU
KUCA NA PRODAJU
$1Shes/BlejRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.HITNO PRODAJEM KUCU U ORAHOVCU OD 120M2 NA PLACU OD 4,88ARI.KUCA SE NALAZI U GORNJOJ SRPSKOJ MAHALI. ZA...
Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Rahovec
$1Shes/BlejRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. HITNO PRODAJEM KUCU U ORAHOVCU OD 120M2 NA PLACU OD 4,88ARI.KUCA SE NALAZI U GORNJOJ SRPSKOJ MAHALI. ZA...
Dynacord
Dynacord
$65Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj zerimet me kualitet te lart e markes te mirenjohur gjermane DYNACORD (2 Mikseta dhe 8 Zerime), po...
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
$200MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tavolinen e bukes shume pak te perdorur me 8 karriga , Tavolina eshte e madhe dhe i hapet edhe nje...
Ne gjendje te rreullt
Ne gjendje te rreullt
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim gjerman 2 jan Digjitale – Jan Shum te persosura – Te kompletuara -Ne gjendje te...
Aspirator,furrë
Aspirator,furrë
$30Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Asipartorë te firmes se mirenjohur “FAVIO” nga Italia(te ri).Pesëmbedhjetë modele dhe...
Dyer të brendshme
Dyer të brendshme
$98MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer te Brendshme druri,prodhim italian,Paneli i deres 2X8mm Mediapan,brendesia e mbushur me dru. Dizajn...
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jane te ruajtur , Rregalli eshte nga druri , kurse kauqat jane prodhim i SIMPO-s , jane mjafte te gjere per...
Shitet dhoma e fjetjes LESNA
Shitet dhoma e fjetjes LESNA
$1200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komplet dhoma e fjetjes LESNA. Ka shtratin, dy dollapa, dy tavolina te vogla dhe pasqyren. Eshte...
shes kuzhine pak te perdorur
$150MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kuzhine , frigorifer, kauq dhe tavoline me qmim shume te votishem, te interesuarit mund te na kontaktojn.
Shes Time Works FX biciklete per ushtrime
Shes Time Works FX biciklete per ushtrime
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes bicikileten per ushtrime shtepiake ne gjendje shume te mire dhe shume atraktive. Ngjyre e zeze dhe...
kerkoj makine per prodhim te qeseve te zeza
Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kapaciteti i prodhimit ne ore
Organizoj kurs per Kitare
$50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Organizoj kurs privat per kitare-te interesuarit mund te paraqiten ne kete e-mail...
elementet per banjo
$300Shes/BlejMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes elemente per banjo komplet,,kada,lavaboja,kotlic,wc shole,bojlerin,keramikt..t gjitha jan te reja te...
Vinc automjetesh
$870Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vinc automjetesh 2.5 ton ne gjendje shume te mire pune. Cmimi 120 000 lek. Tel: +355 69 2421938
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
$030TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dredheza me porosi.Jan mujore pra prodhojn deri ne mot te ftoft.Ijap me garanci. Ju mirpresim.qmimi...
OFERTE, SISTEMI AUTOMATIK I UJITJES
OFERTE, SISTEMI AUTOMATIK I UJITJES
$4Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shesim dhe montojme material per sistemin e ujitjes.1 pip kushton 4 euro dhe ujit 10.40cm diameter.prodhim...