Shpalljet për Shes/Blej
Krrike per shtepi dhe zyre
Krrike per shtepi dhe zyre
$1MobileriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim karrike me shumice dhe pakice per zyre dhe shtepi. Gjithashtu bejme edhe furnizime me shumice me...
Botimet Laholli
Botimet Laholli
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shënim i shkurtër për të interesuarit: Është brenda logjikës së aktivitetit tonë, që të...
Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania
Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania
$300Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania i markës ‘Elektra Beckum’ është ne gjendje te...
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhina eshte prodhim italian (mobileria AMRE). Eshte perdorur 3 vjet. Cmimi i blerjes ka qene 2500 euro....
Shes inventarin e sallonit te ondulimit
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Cmimi sipas marveshjes per me shum info kontakto: 044-279-255 ose 044-443-068
Rraketaq – Futboll Dore
Rraketaq – Futboll Dore
$319Gjëra SportiveKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesh rrakitaqin FAB italian në gjendje te rregullt
Dyer dhe dritare nga plastika
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim dyer dhe dritare nga plastika. Dimensionet sipas porosisë. Profile gjermane ROPLASTO. Transporti...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
shesim.mall.gjermane ne gjakove te sacjoni i9 vjeter i autobusve me qmime te volitshme.
Shes/BlejGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kemi laminot gjerman dyre printera edhe tekstil te gjitha gjermane me gjmime te volitshe
Likuidim Malli
Likuidim Malli
$0000MobileriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Butiku “Best Collection” per shkak te likuidimit te mallit, ben zbritje 50-70% te mallit me cilesi te...
2 karrika stomatologjike
Shes/BlejGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 2 karrika stomatologjike te perdorura ne gjermani 1 muaj te firmes siemens
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
Gjenerator 28 KW
Industri & MakineriDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjenerator me furnizim 28KW. Viti i prodhimit 1999. Ore pune 2700h. Mundesia e aktivizimit automatik dhe...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$111Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kauqi me mundesi shtrirje-shtrat fjetje ngjyre Kaltret , Materiali mikrofiber, pak i perdorur. Cmimi...
Shiten mobilet
Shiten mobilet
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Garnitur Lesna 3 ,2,1 ulese , materiali mikrofiber Mobile per sallon dhe dhome te pritjes Cmimi i arsyeshem.
Shitet shtepia ne Peje
$130.000Shes/BlejPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia e mobiluar ne Peje, ne rrugen Konstantin Kristoforidhi nr 13. Shtepia eshte dy kateshe, me...
blej haski prei 1dit deri 1 vjet
$100KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej nej haski prei 1 dit deri ne 1 vjet te mos shum i shtrejt !! mund te kontaktoni ne e-mail...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...