Shpalljet për Shes/Blej
Butik
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes biznesin ” Butik ” në qendër të Prishtinës, 10 Vite tradit e emrit të firmës, shumë...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
tehnopak
tehnopak
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
Makine per mjelje
Makine per mjelje
$320Industri & MakineriTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.makine per mjeljen e lopve ,dhive,dele etj.
shes ose nderroj mercedes 190
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte ne gjendje te mire.
Makin(PRES) per plastifikimin e MEDIAPANIT
Makin(PRES) per plastifikimin e MEDIAPANIT
$4500Industri & MakineriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhojm makin(PRES) per plastifikimin e MEDIAPANIT. Keto makina jane shume te sukseshme per plastifikimin...
shes kompletin e sendeve per femije
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Karroce Chicco trio: karroce per shetitje, shtrati qe montohet dhe karrige per makine; Karrigen per...
shes mobile te drunit
shes mobile te drunit
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes rregall, trepezari me 6 karrika dhe komod te gjitha te drunit, shtrat te fjetjes me dy natkasne,...
shes 3 dyshekë ortopedikë te ri, për fjetje, madhësia 80×190 çmimi i arsyeshëm
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 3 dyshekë ortopedikë te ri, për fjetje, madhësia 80×190 çmimi i arsyeshëm
Shes SHKURTEZA  JAPONEZE
Shes SHKURTEZA JAPONEZE
$5KafshëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shkurteza japoneze ,vezet dhe mishin e tyre.Keto produkte kane vlere te madhe shendetsore,per...
Dyer te Garazhave
Dyer te Garazhave
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyert e Garazhave me teledirigjues 1. Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. 2....
Jap disa Libra Falas
$00LibraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap Librin C++ ne gjuhen shqipe, dhe librin Java po ashtu ne gjuhen shqipe Falas. Per informata me te...
tehnopak
tehnopak
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodajem kazane inox duplikatore od 270 litra na struju i jedan od 1000litra austriska proizvodnja cena za...
tehnopak
tehnopak
$10Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PRODAJEM PUZNE SPIRALE ZA TRANSPORTERE MASINSKA IZRADA OD F50MM DO F 1500MM OD INOX I ZELEZA SVE DEBLJINE I...
Bleje banese
$50.000Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bleje banese ne Prishtine ,lagjet:dardani,ulpiane,qafa . Per gjdo informate lajmerohuni ne e-mail adres:...
Paisje per peshkim
Paisje per peshkim
$99Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten paisjet per peshkim komplet koferi me grepa llaks udica etj.
maqine qepjeje
maqine qepjeje
$120MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitret maqina e qepjes visnja Prodhim jugosllav ne gjendje te rregullt teknike, qepe dhe qendis. me rryme...
klysh te posalindur Cane Corso
KafshëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ferma e races se qenve Cane Corso shet klysh. Kater mashkuj dhe kater femra.
klysh te posalindur Cane Corso
KafshëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ferma e races se qenve Cane Corso shet klysh. Kater mashkuj dhe kater femra.
Dyer te garazhave automatike
Dyer te garazhave automatike
TjetërBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyert e Garazhave me teledirigjues 1. Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. 2....