Shpalljet për Shes/Blej
Dolap me vaske per femije
Dolap me vaske per femije
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dollap me fioka dhe me vaske. Eshte blere para 9 muajve dhe nuk eshte perdorur ma shume se dy muaj....
shes drunje dekorativ
shes drunje dekorativ
Shes/BlejGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes me shumic dhe pakic disa lloje te drunjeve dekurativ te interesuarit mund te lajmrohen pernes imejl...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$10Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
MAKINERI PRODHIM KUTI KARTONI
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MAKINERI PRERJE ,STAMPIM ,ME 2 NGJYRA DIMENSIONI 2.20M SLLOTER MAKINERI PRERJE DHE MAKINERI LIDHJE...
shes lula te punuara me rruza mer mes tavoline
shes lula te punuara me rruza mer mes tavoline
$25Shes/BlejBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes lula te punuara me rruza per dekor ne shtepit tuaja ,lulat jan te llojeve te ndryshme si dhe te...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
Industri & MakineriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
SHES PASSTOR GJERMAN KLYSHQI
SHES PASSTOR GJERMAN KLYSHQI
KafshëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES passter gjerman klyshqii te passtert i kan ka 1jaw e 5 dit jon shum temir te shendosh per me shum...
Fustane të Mbrëmjes Lloje te ndryshme Model 2010
Fustane të Mbrëmjes Lloje te ndryshme Model 2010
$99TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fustane të Mbrëmjes, disa Lloje çmimet nga 99 €. shiqoni Fotot. DUHET PASUR PARASYSH QE FUSTANET...
Akuarium
Akuarium
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Akuarium komplet me filter profesional 1200lh, nxemesi Ehaim 300w, ndriqimi Silvania Grolux,pompa e ajrit...
Shkarko e-book
Shkarko e-book
$3LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Libri i mirenjohur ne internet, romani “Endrrat e thyera” i Erion Selmanit, tani mund ta...
Tregime erotike
Tregime erotike
$2TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Liber eletronik 48 faqe. Mespermes plazheve mesdhetare per t’u dashuruar! Një anije madhështore...
Rollera Per Femije.
Rollera Per Femije.
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rollera per femije te pa perdorur Numer 36. ngjyre te bardh dhe te zeze.
Qenin Shtepiak
Qenin Shtepiak
$150KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qenin Shtepia, me shendet te mire.
Dyer per garazha
Dyer per garazha
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer per garazha, Prodhuesi: NORMSTAHL Garagentore GERMANY Dyer automatike per garazha te kualitetit Nr.1...
Shes qen te races Rottweiler (Rotfajller)
$230KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Rotfajller te moshes 10 muajshe eshte race e paster Rottweiler me pedigre (librezen e vaksinimit,...
Ofroj me QERA :
Ofroj me QERA :
TjetërDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OFROJ ME QERA : *SHATORA(TENDA) *KARRIGE *TAVOLINA *PAJISJE MUZIKORE.. Te gjitha keto mund ti keni me qmime...
MASINA ZA PROIZVODSTVO NA EUROKREM
$3200Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PRODAJE SE MASINA ZA PROIZVODNJU EUROKREM SA KAPACITETOM OD 200KG.JACINA MOTORREDUKTORA 5,5 KW. MASINA SE...
FIRE WOOD PROCESORS/LINIJA ZA REZANJE I CEPANJE OGREVNOG DRVETA
FIRE WOOD PROCESORS/LINIJA ZA REZANJE I CEPANJE OGREVNOG DRVETA
$10Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ovlasceni agent nudi nove linije za rezanje i cepanje ogrevnog drveta sa kapacitetom do 15...
qeni sharrit
qeni sharrit
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ky qen sharii ka humbur ne prishtin ne lagjen emshir me daten 25.04.2010 ne qofte se lajmron ndokush ose...