Shpalljet për Shes/Blej
Qen Siberian Husky
Qen Siberian Husky
$500KafshëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qen haski me origjin siberiane eshte 7 muajsh mashkull me ngjyr te kuqe eshte qen shum i mir i menqur...
Shporet i druve shitet
Shporet i druve shitet
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shporetin e druve Kroat Plamen i perdorur Dimenzionet 85 x 50 x 60 cm dhe ka oxhakun ne tri anet
Shes 3+2+1+1
Shes 3+2+1+1
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes garnituren 3-2+dy fotele ne gjendje shume te mire
shes Kontinjeri per pun
shes Kontinjeri per pun
$1800Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kontinieri sherben per zyre ne vend te punes mund ta shihni ne foto
shes betonjerken 13 te kubikit
shes betonjerken 13 te kubikit
$3000Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.betonjerka eshte me trak mund ta shihni ne foto
shes maqinat per prodhimin e gypave te betonit
$34000Industri & MakineriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.maqinat per prodhimin e gypave te betonit jan te perdorura prej fi 300 deri fi 1000 gjithashtu hyn edhe...
Kerkoj pune si mirembajtese e shtepive banesav….
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje,jam e interesuar te punoj si mirembajtese,e shtepive banesav,kam dhe provoj pune ne kete...
urgjent shitet mixeta dhe boxi
Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjent urgjent shitet mixeta behringjer 2800 wat ,si dhe boxi (zvuqniku) 800 wat.
shes bubnje apo timpane firma sconor
Instrumente MuzikoreDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bubnjet apo timpanet apo tupanet jan komplet si: dy qinela toboshi tupani i madh qe goditet me kembe dy...
shes kopaqka nike
$30Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kopaqka nike orgjinal te cilat i kam bler 90euro poo me bin mua te ngushta e spo muj mi math per ket...
Dyer te Garazhave
Dyer te Garazhave
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyert e Garazhave me teledirigjues 1. Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. 2....
Shes Qenin
Shes Qenin
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin (6 muajshe), race e perzier, me libreze dhe eshte e vaksinuar
Autoshkolla Jeta
$140TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me rastin e festës së 7 dhe 8 Marsit, Autoshkolla Jeta ju ofron zbritje të qmimit. Tek ne ofrohet një...
Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve
Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve
Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ntsh Berishaofron. Plastifikimin e metalit, rrethoja te oborreve,gilindera te shkallve dhe te ballkonave ....
qen femer
KafshëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte qen femer e zez eshte rac pitbull eshte 3 vjeqare eshte e fort e bukur (skam foto per momentin)
Shes FotoKopijen Dhe Maqinen e Kafes
Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes FotoKopjen dhe Maqinen e Kafes Per Pjekjen e kafes ne gjendje te rregull nr tele: 045-370-383
Dyer te Garazhave
Dyer te Garazhave
$890TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyert e Garazhave me teledirigjues 1. Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. 2....
Golf V 2008
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf V, viti i prodhimit 09/2008 , ngjyra e Zez, Km 22K. Shitet me fellne me goma te veres si dhe...
shes Mercedes 123 230 E benzin+gas 1984
shes Mercedes 123 230 E benzin+gas 1984
$1600Shes/BlejGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes ne gjendje te rregullt, KS i skaduar. xhamat e par elektronik, alarm dhe mbyllje qendrore me...
30 libra
$50LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 30 Libra te llojeve te ndryshme.