Shpalljet për Shes/Blej
Kitare
Kitare
$90Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kitare te re.
Kaftorr me Naft
Kaftorr me Naft
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kaftorrin me Naft ThermoStahl qe gati nuk u perdor hiq. Kaftorri osht 58.1 Killovat Qmimi sipas...
Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
$7200Instrumente MuzikoreGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000...
Mikrofon per Studio Rode NT 1
$200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rode Nt 1 Mikrofon , s`ka zhurm fare, inqizon pastert . Lidhet me Audio kartel me Xlr Kabell . Vjen me...
Shes tavolina dhe dollap
Shes tavolina dhe dollap
$300MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 tavolina per femije me dollap percjelles, dollap dhome, dollap banjoje, dhe shtrat.
veshje plazhi per meshkuj
veshje plazhi per meshkuj
$6TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN ME SHUMICE VESHJE PLAZHI PER MESHKUJ.TE PRODHUARA NE SERBI NGAFIRMA TURKE ARASYA TEXTIL ECILA KA...
Shes lulen
Shes lulen
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lulen, cmimi sipas marrveshjes! 044173562
Tenda Tavolina karrika me Qira
Tenda Tavolina karrika me Qira
Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tenda (shatora) Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tendat janë origjinale Gjermane...
T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom
T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom
$650Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x 16″ dhe 18″ x...
Uje i pishem me veti kuruese
$40TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet uje i pishem me veti kuruese per melcin, guret ne veshka, per renien e flokeve, etj. Uji merret...
zerim
zerim
Instrumente MuzikoreFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Studio & Riadi & D j Gazi Ofrojm Muzike me D J ne Dasma Fejesa Syneti Ditlindje Ahengje Familjare...
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
$65Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Patika Jordan te blera 107 euro, pak te perdorura. 65 euro e fundit. Numri i viberit +38649167463
SHES TENDA
SHES TENDA
$1000TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tendë profesionale e re e pa perdorur per ahengje apo qfardo lloji kualiteti shum profesional dhe i...
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim paisje për prodhimin/gjenerimin e energjisë elektrike në varësi të kërkesave të klientit duke...
Moler
Moler
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Profesional Moler Ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe...
Shiten Kauçat
Shiten Kauçat
$500MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kauça per dhom te pritjes prodhim te simpos. Jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura. Jane...
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Tavolina Zyreje ( Komplet ) 20 Tavolina pune per PC ( Komplet ) 20 PC 20 Karriga 1 Tavoline dreke + 8...
Mjete te Fizioterapise
Mjete te Fizioterapise
$10Gjëra SportiveMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Krevat i fizioterapise , INFRARED llampa , TENS & EMS rryma . Paravan . Qmime me te volitshme se qdo...
Dyer Garazhe
Dyer Garazhe
$800Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania “BEHARI” SH.P.K përveç dyerve të garazhave ofron një gamë të gjërë të...
Mobilje salloni
Mobilje salloni
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten mobilje te perdorura per sallon. Jane prodhim slloven. Mobilja shtrihet dhe eshte shume komode per...