Shpalljet për Shes/Blej
Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum XQ50
Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum XQ50
$800Gjëra SportivePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Në (Pulsar APEX UK) ne furnizimin në një çmime të unbeatable. ne jemi një importues i...
Qante shpine
Qante shpine
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes çante shpine, e pershtatshme per lloptop, fitness etj. E kam perdorur vetem dy her per fitness,...
ofrojme qadra me qera per dasma
ofrojme qadra me qera per dasma
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me...
Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash
Pajisje automatike Victorsson per Fermë pulash
$35000Industri & MakineriMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2007 vetëm 6 gjenerata pulash...
Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash
Pajisje automatike Kafaza Hellman per Fermë pulash
$33000Industri & MakineriMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2006 vetëm 7 gjenerata pulash...
– PHOENIX CONNECTIONS –
– PHOENIX CONNECTIONS –
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PHOENIX CONNECTIONS – -Wir bieten Dienstleistungen für verschiedene Call-Center und Contact...
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.*Karrika • 20 € /Copa = 8Copa • 35 € /Copa =8Copa • 85 € /Copa =20Copa *Tavolina • 30€...
Shitet Trualli
$000000Shes/BlejPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trualli ne Banje te Pejes 6 Ari.me shum informata kontaktoni ne numer.0031685723314
fender stratocaster – kitarë elektrike
fender stratocaster – kitarë elektrike
$300Instrumente MuzikoreGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fender stratocaster i përdorun, por i rujtun mir, tingullin e ka t\\\’mir i përshtatshëm për...
Shes mobiljet
Shes mobiljet
$450MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy kauqa dhe nje fotele. Jane te punuara me porosi, kualitative dhe ne gjendje shume te mire. Kauqat...
Dyer Garazhe
Dyer Garazhe
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. Trashësia e panelit 42mm. Trashësia e...
Shes mjalt Bio 100% 1000 leke kg
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kapaciteti maksimal i prodhimit n vit esht 400 kg.Ju siguroj se produkti yne esht 100% bio dhe...
SHES SHTRATIN PER FEMIJE
SHES SHTRATIN PER FEMIJE
$100MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtratin per femije ne gjendje shume te mire
luna park piste me makina
$20.000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Piste me 14 makina italiane barbieri pista eshte 10m 18m e kam ne greki telefoni eshte grek viber whatsApp
SHESË MAKINA AKULLORE MARKA “CARPIGIANI”
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes një makinë qe prodhon akullore dhe një aparat pastorizator “CARPIGIANI” MAKINA TE PA PERDORURA...
Punime dore nga druri me porosi…
Punime dore nga druri me porosi…
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punime nga druri simbas porosis…
Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)
Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)
$3700Teknikë e BardhëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe...
Shes mobile te perdorura me qmim te volitshem
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.qoshe-g dy komodina,dy mojce,dy dollapa per tesha,tavoline per tryezari
Shiten jeans per femra me cmime shume te lira
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten pantollona (farmerka) te firmave boterore si Cars, Seven Sisters dhe Costes me cmime shume te mire...
Motor Pomp Sperkatse / benzin
Motor Pomp Sperkatse / benzin
$99Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pomp Sperkatse Me motor benzin E pershtashme per pemishte per sera 045 30 4000 ose Viber