Shpalljet për Shes/Blej
Motor Pomp Sperkatse / benzin
Motor Pomp Sperkatse / benzin
$99Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pomp Sperkatse Me motor benzin E pershtashme per pemishte per sera 045 30 4000 ose Viber
Veshje e Mobileve
Veshje e Mobileve
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm me porosi bejm prodhimin e kauqave,karrikave,tavolinave,sopareve si dhe bejm veshjen e te gjitha...
Komod per Televizor
Komod per Televizor
$90Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komoda per televizor, ne gjendje te rregullt, nuk ka grithje sic e shifni dhe ne foto te...
Friz
Friz
$200Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Friz GORENJE 200 litra, punon ne gjendje shum te mire, shitet per arsye te vendit te ngusht ne...
Mobilje
Mobilje
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 kreveta për fjetje , janë shumë të ruajtur të blerë në lesna dhe një komodë prej druri
SHES Bergamont Revox 4.3
SHES Bergamont Revox 4.3
$750Gjëra SportiveTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes bicikleten me te ardhmen nga svicra, eshte ne gjendje te rregull, dhe ka shume pjes qe vin me to sikur...
ktwp Pomeranez kone
ktwp Pomeranez kone
$300KafshëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ktwp Pomeranez kone origjinë regjistruar dhe vaksinuar kone puppy pomeranez gati për shtëpi të re me...
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
$10000Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kaldaja per nxemje te hapsirave te mdhaja dhe industriale me avull. kaldajat jane me qymyr, pelet, gaz dhe...
Dyer automatike per garazha
Dyer automatike per garazha
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer të garazhdave Paneli i derës ngjyrë e bardhë, hiri, antracid, e kaftë apo ngjyrë druri....
Shiten teshat e SKIJIMIT
Shiten teshat e SKIJIMIT
$60Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten teshat e skijimit, per femra numri XL ( pantollat dhe jakna ) ,firma ” COLUMBIA ” jane...
Extra Lir
Extra Lir
$590Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 1Lavatriqe per En(Gorenje) 1lavatriqe per tesha 1frigorifer i madh 1termo elite 2.5 si dhe 2tepiha...
Shes san, ne duj prese.
Shes/BlejLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1500 duj te sanes si dhe bej transportin me kamion, momentan posedoj edhe rreth 1500 duj te preses,...
Shes 2 karrika stomatologjike,
Shes/BlejMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 karrika stomatologjike,te ardhur nga zvicrra,jane te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt.
garnitura
garnitura
MobileriBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes garnitura te mira te ruajtra dhe ne gjendje shum te mir
Shiten Bateri (tupana)
Shiten Bateri (tupana)
$80Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten Bateri me cmim shum te volitshem,me kontaktoni ne email.ose viber +38269292704.Me to vjen edhe...
Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO
Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO
$50Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes instrumente muzikore . Komplet paisje per studio , kartel te zanit , mixet , mikrofon , rrjet –...
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodhim nga turqia garanci ne cilesi. perfaqesues pe Kosove, Serbi, Maqedoni, Shqiperi, dhe Bosnje Ibrahim...
Shesim Qenush/mace me porosi
Shesim Qenush/mace me porosi
$500KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenush ose mace nga te gjitha llojet e racave sipas porosise Pervoje pasioni me se 25 vite, nder te...
Ngrohese Termoakumules (TERMO 2.5)
Ngrohese Termoakumules (TERMO 2.5)
$120.00Teknikë e BardhëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ngrohese termoakumuluese (TERMO) 2.5 ne gjendje shume te mire, pak i perdorur. Arsyeja e shitjes nderrimi i...
Shes matrialin shkollor dhe administrative (librarin)
LibraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes matrialin shkollor dhe administrative pasi kam mbyllur librarin. Cmimi me marrveshje