Shpalljet për Shes/Blej
shes shtepi
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin e re tre katshe ne prishtin
Meshalic
$100Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet meshalica.Punon në rregull Çmimi i volitshem Viber +37744959933
shes kulmin e garazhes
shes kulmin e garazhes
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes komplet kulmin e garazhes krejt i ri i pa perdorur komplet kulmi ( 6 me 5 ) 3 kabrioneta te gjate 6...
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin fer beton podrumave garazhave te shtepiave lokaleve...
Shes inventar salloni me TV / Inventar 3 pjesesh / Komode
Shes inventar salloni me TV / Inventar 3 pjesesh / Komode
$170MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komplet inventari per sallon 3 pjesesh me TV ne gjendje te rregullt. Te perdorura. Te interesuarit...
shes pula te bardha
shes pula te bardha
$3Shes/BlejMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN AFER 1000 PULA TE BARDHA (PER MISH)ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM(PULAT SHITEN KOMPLET 3 EURO...
SHITET SHTRATI MIGUN
SHITET SHTRATI MIGUN
$900MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze...
DORZA TE PORTIERAVE
DORZA TE PORTIERAVE
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga klubi gjerman WOLSBURG,...
Blej
Blej
KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BLEJ KANARINC/BILBIL SLLAVUJAR, MASHKULL ME NGJYR TE GJELBERT TE MBYLLUR, OSE E QEL, ARSYEJA QE KERKOJ KET...
STOKKE XPLORY V4 / BUGABOO CAMELEON BABY STROLLERS
STOKKE XPLORY V4 / BUGABOO CAMELEON BABY STROLLERS
$600TjetërKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We Supply / sell QUALITY DISCOUNT PRICE BABY STROLLERS AND ACCESSORIES Latest 2014 / 2015 model both in...
Mobileri lire e mire
Mobileri lire e mire
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Salloni i mobileve Wood Product Mobilje moderne dhe kualitative me garancion Per cilesine e produkteve tona...
Shitet koleksioni i librave per femije
Shitet koleksioni i librave per femije
$36LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim koleksionin e 12 librave për fëmijë nga Mary Pope Osborne: 1.Delfinët në të gdhirë 2.Baticë...
Shitet shporeti per nxehmje.
Shitet shporeti per nxehmje.
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shporet per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt i cili mund te nxej deri ne 13 radiator, eshte shum...
Shitet Elindi.
Shitet Elindi.
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes elindin e ri te paperdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes
Shes libra te klases XII
Shes libra te klases XII
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes libra te klases XII. Librat jane SHUME te ruajtur, te drejtimit shkenca natyrore. Info per cmim...
Shes libra te klases XII
Shes libra te klases XII
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes libra te klases XII, te drejtimit shkenca natyrore. Librat jane SHUME te ruajtur. Jane 12 libra. INFO...
Shes libra te klases X, XI dhe XII
Shes libra te klases X, XI dhe XII
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes libra te klases X, XI dhe XII . Librat jane te drejtimit shkenca natyrore. Jane SHUME te ruajtur. Info...
Shes libra te klases X, XI dhe XII
Shes libra te klases X, XI dhe XII
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes libra te klases X, XI dhe XII . Librat jane te drejtimit te shkencave natyrore. Jane SHUME te ruajtur....
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
$450Industri & MakineriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kamine per nxemje qendrore, me lende djegse dru apo qymyr. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe...
Shitet libri i Justin Bieber First step 2 forever my story
Shitet libri i Justin Bieber First step 2 forever my story
$20LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet libri i justin bieber eshte ne gjendje te re ka ardhur nga amerika