Shpalljet për Shes/Blej
ari dhe argjend
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejm ari dhe argjend me qmime te larta. Bejm exportim dhe tregti me ari ne gjermani, blejm edhe nga Kosova...
V L E R A  –  Revistë për Familje dhe Shoqëri
V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri
$0.5LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri Revista Vlera gjendet në të gjitha kiosqet qendrore...
Makin per larjen e xhamave
Makin per larjen e xhamave
Industri & MakineriKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makin per larjen e xhamave ne gjendje te rregullt dhe me nje qmim shum te volitshem.
Qen
$75Shes/BlejPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin me race Terrier, shumica e njohin si \\\’\\\’Jamar\\\’\\\’, Eshte shume...
Mobileria Interior Quality (Kuzhina Dhoma gjumi Para Dhoma)
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Juve ju nevojitet najsen per Shtepin tuaj si pershembull nje Kuzhin apo nje Dhom Dite ose nje Para dhom apo...
Ndërtojmë terene sportive nga të gjitha sportet
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me shtrimin e terreneve sportive. Kjo kompani e cila bartë me...
PER FRİZER OSE FRİZERE
PER FRİZER OSE FRİZERE
$8500Shes/BlejBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes iventarin e kompletuar per salon ondulimi.
Kepuce elegate
Kepuce elegate
$5TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kepuce elegante, secila pale 5 Euro, Numrat 39-40
Mjalt
Mjalt
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Ndërtojmë lodra për fëmijë
Ndërtojmë lodra për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndertojme kende lodrash per femije
Ndertojme kende lodrash per femije
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall
Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall
$350MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall Jan ne gjendje shum te mir te ruajtura, Qmimi 350 euro… Ne gjindemi...
Shes larese flokesh per frizere
Shes larese flokesh per frizere
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet laresja (lavamani) per floke per frizere, ngjyre te bardhe, pak i perdorur por i pademtuar. Cmimi i...
shes rafta per lokal
shes rafta per lokal
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftat per lokal, keto ne foto qmimi 200 euro nuk gjeni ma lire gjindemi te shkolla xhemajl kada...
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes keto rafta siq shifen ne foto jan komplet per lokal qmimi 200 euro gjindemi mbrapa dardanve ne peje
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$200MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes komplet raftat per butik jam vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne siq shifen ne foto gjindemi...
Blej objekt montues(depo,zyre,kioske,servis) me siperfaqe pre15 deri 150 m2
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej objekt montues(depo,zyre,kioske,servis) me siperfaqe pre15 deri 150 m2
Mobilje vetem me pororsi
Mobilje vetem me pororsi
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhojm mobilje te ndyshme :Kuzhina,dhoma te fjetjes,komodina ,paradhoma,komodina per kepuc,tavolina...