Shpalljet për Shes/Blej
FUSTANE NUSERIE
FUSTANE NUSERIE
$145TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS. www.facebook.com/yulia.dress.7. Fustanet...
shiten mojcat 3+1
shiten mojcat 3+1
$140MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mojcat nje treshe dhe nje nish. Te dyjat shtrihen per fjetje dhe jan ne gjendje te rregullte
Sint Yamaha
Sint Yamaha
Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes sintin Yamaha model I PSR – S 900 Sinti eshte nje gjendje te rregullte me garancion deri ne 3...
SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU
SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU
$200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET TREULESI,DYULESI DHE KOLLTUKU.TE PERSHTATSHEM EDHE PER GJUME
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftat komplet per butik jan vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne jan ble 550euro i shes per 250...
Mobileria Enesi
Mobileria Enesi
MobileriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.* Ndërmarrja “Mobileria Enesi” ofron me porosi të gjitha llojët e mobijeve të prodhuara me...
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes raftet per butik keto ne foto vetem 3 muaj te perdorur shum te rujtne gjindem ne peje te shkolla...
blej lokal ne fush kosove
blej lokal ne fush kosove
MobileriBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej lokal ne fush kosov ose ne prishtine me ndrrim te mobileve, dyer ,dritareve te plastikes,kuzhina...
Qen Haski
Qen Haski
$199KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin i llojit Haski, i cili eshte 7 muajsh, dhe eshte i vaksinuar. Mirepresim bleresit serioz.
Shes qenin Haski
$199KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes qenin Haski, 7 muajsh dhe i vaksinuar. Mirepresim bleresit serioz.
shes raftat per butik
shes raftat per butik
$250MobileriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje shes raftat vetem 3 muaj te perdorur siq shihen ne fofo shum te reja jam ne peje qmimi vetem 250e
brumatrice
brumatrice
$500Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.brumatrice 25 kg 3 fazore ne gjendje te mire ndodhet ne tirane prodhim italian.
brumatrice
brumatrice
$500Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.brumatrice 25 kg 3 fazore ne gjendje te mire ndodhet ne tirane prodhim italian.
SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima
SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima
$5Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më..G.A. sherbime te ndryshme. G.A. ofron sherbime ne baze te kerkes se qytetarve Kryesisht interesimi jon...
Shitet Shtrati Migun
Shitet Shtrati Migun
$1500MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze...
Tupana Ludwig Accent Custom set
Tupana Ludwig Accent Custom set
Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tupanat perbahen prej: Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x...
Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tavoline kompjuteri tejet e mire dhe me qmim te volitshem
snowboard nga USA
snowboard nga USA
$420Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Snowboard komplet me kallypa, me kepuce, me qante. Eshte i perdorur ama shume i ruajtur, i duhet nje...
Shiten mobiljet
Shiten mobiljet
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten mobiljet e dhomes se dites se bashku me nje tavoline
Mobile per dhoma ndeje 3 she /2 she dhe 2 fotele
$300MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë Treulës/Dyuëls/ dy Fotelje shum pak te perdorura po ashtu shes dhe komodinen per TV dhom ndeje qe...