Shpalljet për Shes/Blej
Shes inventarin per barnatore
Shes inventarin per barnatore
$1400Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes inventarin per barnatore ne gjendje te mire. Te interesuarit te lajmerohen ne tel: 045 /639-930
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
$3200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We are the major wholesale. We specialize in a wide range of brand new models of Musical instrument Such as...
shes tv komode
shes tv komode
$40MobileriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes tv komode
Shes inventarin per barnatore
Shes inventarin per barnatore
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet inventari dhe reklama me ndriqim per barnatore cmimi 1500, te interesuarit te lajmerohen ne tel 044...
shes mobiljet e dhomes se fjetjes
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mobiljet e dhomes se fjetjes , nje tavoline kompjuteri dhe nje shtrat per femije,,,te gjitha 170€
sistemi nentoksor i ujitjes
sistemi nentoksor i ujitjes
$5.00Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shesim pipa per sistemin e ujitjes.1 pip ujit 10.40cm diameter.kushton 5 euro.shesim poashtu pipat per...
Parfume Set
Parfume Set
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 500 Sete Parfumesh 2 meshkujsh dhe 2 femrash te markave te ndryshme kush eshte i interesduar mund te...
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
furre buke ne shitje me paisjet e saj
$10000Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten paisje per fure buke fure pjekje dhome fermentimi frigorifer ngrires brumatrice 30 kg mikser...
Shpartallimi…
Shpartallimi…
LibraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Libër ( afro 130 faqe ) mjaft argëtues, me tregime erotike shqiptare. Vetëm për lexues që kanë...
Tavolina
Tavolina
$50MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tavoline per kuzhina . Tejet e ruajtur dhe ne gjendje komplet te rregullt , me 4 karrige
Fabrika per prodhimin e thaseve te letres
Fabrika per prodhimin e thaseve te letres
$0.17TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fabrika per prodhimin e thaseve te letres Profi Pack ne Mitrovice ofron prodhimin e thaseve dhe cantave te...
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
kamionqin 7 vede me prokolic shum komod
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kamionqin dyfish kabin me prekolic per pun te ndryshme shum komod i rujtur
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Shitet tavolina e mermerit
Shitet tavolina e mermerit
$650MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur shume mire me 1 dollap praktik poshte saj dhe me keto dimesione:...
Mjet mjekesor Furra Porcelonit Vita 40
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjentisht Furra Porcelonit Vita 40
Urgjent Shpojes 26 burgija
Urgjent Shpojes 26 burgija
$1100Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shpojesa Gannomat 26 burhija pernjher sistem 32mm dmth bene shpuarjen per gjdo lloje te...