Shpalljet për Teknikë e Bardhë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Teknikë e BardhëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)
Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)
$3700Teknikë e BardhëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe...
Komod per Televizor
Komod per Televizor
$90Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet komoda per televizor, ne gjendje te rregullt, nuk ka grithje sic e shifni dhe ne foto te...
Friz
Friz
$200Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Friz GORENJE 200 litra, punon ne gjendje shum te mire, shitet per arsye te vendit te ngusht ne...
Extra Lir
Extra Lir
$590Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 1Lavatriqe per En(Gorenje) 1lavatriqe per tesha 1frigorifer i madh 1termo elite 2.5 si dhe 2tepiha...
Ngrohese Termoakumules (TERMO 2.5)
Ngrohese Termoakumules (TERMO 2.5)
$120.00Teknikë e BardhëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ngrohese termoakumuluese (TERMO) 2.5 ne gjendje shume te mire, pak i perdorur. Arsyeja e shitjes nderrimi i...
Shitet shporeti per nxehmje.
Shitet shporeti per nxehmje.
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shporet per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt i cili mund te nxej deri ne 13 radiator, eshte shum...
Shitet Elindi.
Shitet Elindi.
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes elindin e ri te paperdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes
SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima
SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima
$5Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më..G.A. sherbime te ndryshme. G.A. ofron sherbime ne baze te kerkes se qytetarve Kryesisht interesimi jon...
Nxemje me rrymë Elind  si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa
Nxemje me rrymë Elind si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa
$600Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë Nxemje me rrymë Termo Elind 2.5, si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa qe te dyjat shum pak te...
FRIGORIFER
FRIGORIFER
$55Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Frigorifer GORENJE , qmimi i volitshem . telefoni 049 288 638
2 Frize me fioka
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy friza me fioka.Njeri ka 6 fioka ndersa tjetri 5 fioka.Frizat jane ne gjendje te rregullt dhe te...
Aspirator,furrë
Aspirator,furrë
$30Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Asipartorë te firmes se mirenjohur “FAVIO” nga Italia(te ri).Pesëmbedhjetë modele dhe...
kryjem keto pun si instalime elektrike si per banes lokale shtepi
Teknikë e BardhëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ntp bucki kryen keto bun si instalime elektrike si banesa shtepi lokale me qmim te voliteshem ju mir pret...
Shporet i druve shitet
Shporet i druve shitet
Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shporetin e druve Kroat Plamen i perdorur Dimenzionet 85 x 50 x 60 cm dhe ka oxhakun ne tri anet