Shpalljet për Tjetër
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
$30,000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Premium Domaini SIGURIA.com Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e...
Kaftorr me Naft
Kaftorr me Naft
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kaftorrin me Naft ThermoStahl qe gati nuk u perdor hiq. Kaftorri osht 58.1 Killovat Qmimi sipas...
veshje plazhi per meshkuj
veshje plazhi per meshkuj
$6TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN ME SHUMICE VESHJE PLAZHI PER MESHKUJ.TE PRODHUARA NE SERBI NGAFIRMA TURKE ARASYA TEXTIL ECILA KA...
Shes lulen
Shes lulen
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lulen, cmimi sipas marrveshjes! 044173562
Uje i pishem me veti kuruese
$40TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet uje i pishem me veti kuruese per melcin, guret ne veshka, per renien e flokeve, etj. Uji merret...
SHES TENDA
SHES TENDA
$1000TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tendë profesionale e re e pa perdorur per ahengje apo qfardo lloji kualiteti shum profesional dhe i...
Moler
Moler
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Profesional Moler Ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe...
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Tavolina Zyreje ( Komplet ) 20 Tavolina pune per PC ( Komplet ) 20 PC 20 Karriga 1 Tavoline dreke + 8...
Qante shpine
Qante shpine
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes çante shpine, e pershtatshme per lloptop, fitness etj. E kam perdorur vetem dy her per fitness,...
ofrojme qadra me qera per dasma
ofrojme qadra me qera per dasma
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me...
– PHOENIX CONNECTIONS –
– PHOENIX CONNECTIONS –
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PHOENIX CONNECTIONS – -Wir bieten Dienstleistungen für verschiedene Call-Center und Contact...
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.*Karrika • 20 € /Copa = 8Copa • 35 € /Copa =8Copa • 85 € /Copa =20Copa *Tavolina • 30€...
Dyer Garazhe
Dyer Garazhe
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. Trashësia e panelit 42mm. Trashësia e...
Shes mjalt Bio 100% 1000 leke kg
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kapaciteti maksimal i prodhimit n vit esht 400 kg.Ju siguroj se produkti yne esht 100% bio dhe...
luna park piste me makina
$20.000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Piste me 14 makina italiane barbieri pista eshte 10m 18m e kam ne greki telefoni eshte grek viber whatsApp
Punime dore nga druri me porosi…
Punime dore nga druri me porosi…
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punime nga druri simbas porosis…
Shiten jeans per femra me cmime shume te lira
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten pantollona (farmerka) te firmave boterore si Cars, Seven Sisters dhe Costes me cmime shume te mire...
Dyer automatike per garazha
Dyer automatike per garazha
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer të garazhdave Paneli i derës ngjyrë e bardhë, hiri, antracid, e kaftë apo ngjyrë druri....
shes kulmin e garazhes
shes kulmin e garazhes
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes komplet kulmin e garazhes krejt i ri i pa perdorur komplet kulmi ( 6 me 5 ) 3 kabrioneta te gjate 6...