Shpalljet për Tjetër
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin fer beton podrumave garazhave te shtepiave lokaleve...
STOKKE XPLORY V4 / BUGABOO CAMELEON BABY STROLLERS
STOKKE XPLORY V4 / BUGABOO CAMELEON BABY STROLLERS
$600TjetërKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We Supply / sell QUALITY DISCOUNT PRICE BABY STROLLERS AND ACCESSORIES Latest 2014 / 2015 model both in...
Kepuce elegate
Kepuce elegate
$5TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kepuce elegante, secila pale 5 Euro, Numrat 39-40
Mjalt
Mjalt
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Ndërtojmë lodra për fëmijë
Ndërtojmë lodra për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndertojme kende lodrash per femije
Ndertojme kende lodrash per femije
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
FUSTANE NUSERIE
FUSTANE NUSERIE
$145TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS. www.facebook.com/yulia.dress.7. Fustanet...
veshje per nuse
veshje per nuse
$800TjetërRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.veshje per nuse te punuara me dore ne myr te shkelqyshme
Dyqan 70 m katror
Dyqan 70 m katror
$1800TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem – Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen...
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej shitjen e paisjeve fitness Gflex pajisja eshte pajisje profesional edhe eshte per ushtrime ne shtepi...
Bakllava me porosi Embelsia Mitrovice
Bakllava me porosi Embelsia Mitrovice
TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bakllava me porosi , EMBELSIA MITROVICE
Fabrika per prodhimin e thaseve te letres
Fabrika per prodhimin e thaseve te letres
$0.17TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fabrika per prodhimin e thaseve te letres Profi Pack ne Mitrovice ofron prodhimin e thaseve dhe cantave te...
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Kozmetike gjermane
Kozmetike gjermane
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kemi kozmetik gjermane te firmes Basic : Shkelqyes te buzeve, senka me ngjyra te ndryshme , rumenilla per...
Organizoj kurs per Kitare
$50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Organizoj kurs privat per kitare-te interesuarit mund te paraqiten ne kete e-mail...
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
$030TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dredheza me porosi.Jan mujore pra prodhojn deri ne mot te ftoft.Ijap me garanci. Ju mirpresim.qmimi...
Shes inventarin e sallonit te ondulimit
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Cmimi sipas marveshjes per me shum info kontakto: 044-279-255 ose 044-443-068
Butik
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes biznesin ” Butik ” në qendër të Prishtinës, 10 Vite tradit e emrit të firmës, shumë...