Shpalljet për Vende Pune

ofrojnë kredi sot aplikoni?

ofrojnë kredi sot aplikoni?

€00Administratë & FinancaF. Kosovë

A po kërkoni liri financiare? jeni në borxh, keni nevojë për një hua për të filluar një biznes të ri? ose ju kolapsi financiarisht, keni nevojë për një hua për të blerë një...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000MjekësiDardanë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Oferta e biznesit dhe e kredisë personale zbatohet tani

Oferta e biznesit dhe e kredisë personale zbatohet tani

€00Administratë & FinancaF. Kosovë

Ne jemi te specializuar ne sherbimet financiare, duke ofruar kredi lokale / nderkombetare, duke siguruar opsione huash dhe siguri te pasigurta per individet dhe bashkepunim...

Oferta e kredisë brenda 72 orëve

Oferta e kredisë brenda 72 orëve

Administratë & FinancaDardanë

Në veçanti, për të luftuar varfërinë dhe përjashtimin e bankave, ne ju propozojmë online. – Kreditë komerciale – Kreditë personale – Kreditë për shlyerjen...

Oferta e shpejtë e kredisë individuale

Oferta e shpejtë e kredisë individuale

Administratë & FinancaSkenderaj

Mirëmëngjes, Unë ofroj një kredi prej € 1,000 deri në € 2,000,000 për një person i cili është në gjendje të betalen.Ik me interes të ketë një normë të ulët prej 2% shumave...

PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES

PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES

€30Vende PunePrishtinë

Qendra Arsimore “GJENIU” Kosovë, Shqipëri, Troje dhe Diasporë. PLATFORMË DIGJITALE www.gjeniu.org Kjo platformë është unike e cila mundëson që Ju të punoni nga shtëpia dhe...

Agjent i telefonise

Agjent i telefonise

Marketing & ShitjePrishtinë

Kerkojme agjent te telefonise te cilet do te punojne nga shtepia me provizion te volitshem. Nuk behet fjale per shitje te produkteve por mirembajtje te klienteve. Perparsi...

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

€7Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI suoer oferta super qmime per gjith klientit BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme 1 MALLTER me maqin 2 LEPAK , rrjet 3 Fasad, Gled 4 dekor...

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

€7Inxhinieri & NdërtimtariFerizaj

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI suoer oferta super qmime per gjith klientit BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme 1 MALLTER me maqin 2 LEPAK , rrjet 3 Fasad, Gled 4 dekor...

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI

€7Inxhinieri & NdërtimtariGjilan

MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI suoer oferta super qmime per gjith klientit BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme 1 MALLTER me maqin 2 LEPAK , rrjet 3 Fasad, Gled 4 dekor...

shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.

shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.

€4800Shofer & SigurimGjilan

  Ne jemi një familje e bukur që aktualisht kërkon shërbimet e shërbëtorëve të shtëpisë në shtëpinë tonë për t’u kujdesur për fëmijët e mi të madh dhe babanë tim që...

Kamarier – e

Vende PunePrishtinë

Fresa Cafe (Vetrenik afer Gorenjes) keron dy kamarier-e me orar te plote . Rroga sipas marrevshjes

kerkoj pune si menagjer  26 vite pervoj pune

kerkoj pune si menagjer 26 vite pervoj pune

Hotelieri & RestorantePejë

nese keni nevoj per menagjer kamarjer banakier ndihmes kuzhinjern, skarist etj jam i interesuar per pune si ne vend ashtu edhe jasht vendit jam familjar jam 46 vjeqar mbi...

Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.

Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.

€4800Shofer & SigurimPrishtinë

Një shtëpi shumë e zënë me tre fëmijë po kërkon një Cook, Driver, Househelp dhe një Dado me përvojë, me një personalitet të butë dhe të ngrohtë. aplikantët do të jenë...

Menaxher&Agjent tregetar

Menaxher&Agjent tregetar

€350Vende PunePrishtinë

Kompania zvicerane “LIBREX” shpall konkurs per: Menaxher & 30 Agjent/e Tregtar, për tërë territorin e Kosoves. Kushtet : – Aftesi të mira komunikimi -Patent...

Future Media LLC – Call Agent

Future Media LLC – Call Agent

Marketing & ShitjePrishtinë

Future Media LLC Ne jemi duke kërkuar Call Agjent të motivuar, me përvojë. . Garanton punë të sigurt me pagë fikse mujore plus bonuse të kënaqshme ,me orar te plotë 5 ditë...

Nivelizim te dyshemeve

Nivelizim te dyshemeve

Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë

ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigurojm styropor cement zhavor rreth fiber najlon me qmime ma te lira per...

kerkoj pune si menagjer  25 vite pervoj pune

kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune

Vende PunePejë

persh jam kujta nga peja kerkoj pune si menagjer hoteli restoranti apo marketi kam pervoj pune mbi 25 vite kam punu ne peje dhe ulqin garantoj suksese ne pune jam 46 vjeqar...

LIBREX

€350Marketing & ShitjeGjakovë

Kompania Zviceriane *LIBREX* shpall konkurs për 30 agjente tregrëtare|( FEMRA) Kushtet per aplikim janë Te jene komunikative,te posedoj veture personale – shpenzimet...

CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –

CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –

€220Vende PunePrishtinë

CHEMSEX – eshte prodhim nga Britania e Madhe dhe zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur , pa pushuar, pa ngen e pa pire. Dhe me ket produkt te quajtur Chemsex sot...