Shpalljet për Hotelieri & Restorante
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
$130Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Produkti bimor – natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne...
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
$30Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Materiali: silikoni Realistic Cilësi: I butë Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi Gjatësia :, 21 x 4cm (L)...
kerkoj pune si menagjer  26 vite pervoj pune
kerkoj pune si menagjer 26 vite pervoj pune
Hotelieri & RestorantePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese keni nevoj per menagjer kamarjer banakier ndihmes kuzhinjern, skarist etj jam i interesuar per pune si...
Shes invertarin e salles se dasmave
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes invertarin e salles se dasmave duke filluar nga tavolinat,karrikat,mbulesat e tavolinave,mbulesat e...
Recepsionist
$2700Hotelieri & RestoranteF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Radisson Blu Hotel kërkon shërbimin e një recepsionist të përvojës për vendosjen e punës. Kush do...
Kerkoj te punesohem ne ZVICERR
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27 vjeqare dhe...
Restorant Maggi kerkon nje ndihmes kuzhiniere
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje ndihmes kuzhiniere, me mundesi te kete pervoje pune dhe te kete paraditen e lire
RESSTAURANT FRANCISKO
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Restorant spanjoll qe do te hapet se shpejti ne Kosove kerkon te punesoje: kuzhinier, kamarier dhe ndihmes...
Kekoj Pune :Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar...
Kerkoj Pune,Jam Kuzhinier Profesional per Hotel,Restorant,apo ndonje biznes tjeter
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Itali Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar si...
Furra per  pjekjen e picav
Furra per pjekjen e picav
Hotelieri & RestoranteMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekje te piccav, kingjav etj.
Furra per pjekjen e picav
Hotelieri & RestoranteMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekjen e picav, kingjav, terje te mishit etj.
2 shankista dhe 2 kamariera
Hotelieri & RestoranteF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Te kene pervoje pune Nr. kontakti 044 262 910
Dhoma per Plazh
Dhoma per Plazh
Hotelieri & RestoranteViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Golem: Hotel-bar Ardian, ndertuar nga nje distance prej 100 m nga bregu i detit ofron pushime clodhese per...
Burek, bakllava e pete te pites me shumice
Burek, bakllava e pete te pites me shumice
$1Hotelieri & RestoranteMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi I shitur shumë lloje të kores me cilësi të lartë për pies me shumicë, të mundshme për...
Kuzhninier
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam kuzhinier me pervoj te gjate,(20vite) ne profesion te gastronomis,kam nje pervoj te bujshme ne...
Hotel Albatros Prizren, Recepcioniste
Hotel Albatros Prizren, Recepcioniste
Hotelieri & RestorantePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hotel Albatros, shpall konkurs per recepcioniste. Njoftohen te gjith te interesuarit te gjinisë Femërore....
villa
$20000Hotelieri & RestoranteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam ti shit villa kushe don me u lajmro ose i jap me qira jan shum mir te regullun veq dyret e garzhdave...
banesa me qera plazhi
banesa me qera plazhi
$12Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hotel Dragoi Mbreteror ne Velipoje ofron dhoma pushimi 1+1 te mobiluara konform kushteve bashkohore , me...
Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)
Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne...