Shpalljet për Vende Pune

Burek, bakllava e pete te pites me shumice

Burek, bakllava e pete te pites me shumice

€1Hotelieri & RestoranteMitrovicë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi I shitur shumë lloje të kores me cilësi të lartë për pies me shumicë, të...

Troja Media kërkon Puntorë

Troja Media kërkon Puntorë

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Diese Qualifikationen und Eigenschaften solltest Du mitbringen: *Gute Deutschkenntnisse in...

kerkoj pune si menagjer,agjent tregtar 24 vite pervoj pune

Vende PunePejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje, kerkoj pune si menagjer marketesh,hoteleve dhe restoranteve, asistent...

Frizer

Frizer

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë Frizer Kushtet:  Të ketë përvojë pune;  Mosha 25 – 40 (afërsisht);  Të...

Agjent te Marketingut

Agjent te Marketingut

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershkrimi i postit : Punetor i panvarur ne pergjegjesine tende, ju do te mirreni me...

kerkojme putore ne sallon ondulimi

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojmë punëtore me pervojë pune në rregullimin, prerjen, ngjyrosjen dhe fenirimin e...

kerkoj pune 22 vite pervoj si….

Vende PunePejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj pune ne vend dhe jashte vendit, kam punu si asistent administrativ, kordinatori ojq,...

8 agjent-e te shitjes ne gjithe territorine e Kosoves

€00000Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 8 agjent-e te shitjes ne gjithe territorin e Kosoves.pagesa shume atraktive

Kerkojme edukatore

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kopshti tweety kerkon edukatore me pervoje pune dhe shkollim perkates Gjindemi ne lagjen...

sky unit

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Firma SKY UNIT hap konkurse në dy gjinitë me punë në Call Center, Prishtine -Kandidatët...

Kerkoj Masazhere

€10MjekësiPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj MASAZHERE per rritjen e stafit punues. Kandidatet e interesuara duhet te ken pervoj...

Posti: Praktinkant/e – Asistent/e i/e Marketingut (3 muaj) – Pastruese (1) pozite

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Posti: Praktinkant/e – Asistent/e i/e Marketingut (3 muaj) – Pastruese (1) pozite...

Elektricist

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Duhet te ket patent shofer njohuri ne elektro dhe te jet orator

CAll AGEND

CAll AGEND

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Konkurs për punë (Call Center) Prishtinë /Gjilan Shpallen vende te reja të punës si agjent...

kerkoj pune 22 vite pervj ne,,,,,,

Vende PunePejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nga peja kerkoj pune si menagjer, asistent administrativ, kamarjer, agjent tregtar,...

3 Telemarketer/ Call Agent

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tätigkeit: KOSFON Call Center sucht 3 neue Mitarbeiter/innen. Bist du auf der Suche nach...

Punonjes zyre

Administratë & FinancaPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania evroTarget me seli në Prishtinë, ofron për kompani internacionale shërbime në...

kerkoj nje bashkpuntore femer

Vende PunePejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje bashkpuntore femer per pune me projekte dhe kerkesa per ojq tone pages fikse nuk...

kerkoj ni puntor -qoban per ruajtjen e dhive

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj njeri serjoz mundet edhe me banu kam vend

Kerkojm Puntor qe njofin gjuhen Gjermane

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Wir suchen Sie als Call Center Agent w/m Wir suchen Call Center Agent w/m ….ab...