Shpalljet për Vende Pune
Kopshtar (Gjermani)
Kopshtar (Gjermani)
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofertë pune në Gjermani për Kopshtar Detyrat tuaja: Detyrat tuaja përfshijnë mirëmbajtjen pemëve,...
N.N.SH DEKOR
$250Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht.Glet .suvatim...
Shofer Kamioni/Truck Driver
$5000Shofer & SigurimFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Are you a Truck driver? Do you have min 3 years of experience on big trucks ( C+E / Class 1 license )? Can...
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K
$6Inxhinieri & NdërtimtariGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K Super oferta super qmime per gjith klientit Per vitin 2019, marrim...
PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN
PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundësi e mirë punësim në kampet ushtarake amerikane në Irak dhe Afghanistan në kuadër të...
Call Agent ne Gjilan
Call Agent ne Gjilan
$500Marketing & ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Deutsches Projekt Vertrag nach Kosovarischen Gesetz Fixlohn 500 Euro Provision auf Verkauf Transparenz...
Shofer
Shofer
$2400Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi Firme qe bejme Umzüge ( Transporti i invertarit te nje shtepije nga nje adres ne tjetren ) . Gjindemi...
MJESHTER
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PUNOJME SHME NE NDERTIMTARI.
Kerkojm nje Kujdestare ne Zvicer per Femij
$500Vende PuneViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm nje Kujdestare per femij ne Zvicer, nje person Familja qe eshte e aft per Kujdesjen e Vajzes punt e...
Laborante e licencuar ose infermiere e licencuar
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje laborante te licencuar ose infermiere te licencuar per pune ne laboratorin Histopatologjik...
PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES
PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES
$30Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qendra Arsimore “GJENIU” Kosovë, Shqipëri, Troje dhe Diasporë. PLATFORMË DIGJITALE www.gjeniu.org...
Agjent i telefonise
Agjent i telefonise
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme agjent te telefonise te cilet do te punojne nga shtepia me provizion te volitshem. Nuk behet fjale...
MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI
MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI
$7Inxhinieri & NdërtimtariFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MOLER GIPSER. VLLEZRIT ZENELI Super oferta super qmime per gjith klientit Per vitin 2019 .marrim edhe...
shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.
shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.
$4800Shofer & SigurimGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.  Ne jemi një familje e bukur që aktualisht kërkon shërbimet e shërbëtorëve të shtëpisë në...
Kamarier – e
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fresa Cafe (Vetrenik afer Gorenjes) keron dy kamarier-e me orar te plote . Rroga sipas marrevshjes
kerkoj pune si menagjer  26 vite pervoj pune
kerkoj pune si menagjer 26 vite pervoj pune
Hotelieri & RestorantePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese keni nevoj per menagjer kamarjer banakier ndihmes kuzhinjern, skarist etj jam i interesuar per pune si...
Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.
Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.
$4800Shofer & SigurimPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Një shtëpi shumë e zënë me tre fëmijë po kërkon një Cook, Driver, Househelp dhe një Dado me...
Menaxher&Agjent tregetar
Menaxher&Agjent tregetar
$350Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania zvicerane “LIBREX” shpall konkurs per: Menaxher & 30 Agjent/e Tregtar, për tërë...
Future Media LLC – Call Agent
Future Media LLC – Call Agent
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Future Media LLC Ne jemi duke kërkuar Call Agjent të motivuar, me përvojë. . Garanton punë të sigurt...
Nivelizim te dyshemeve
Nivelizim te dyshemeve
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigurojm...