Shpalljet për Vende Pune
kerkoj pune si menagjer  25 vite pervoj pune
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.persh jam kujta nga peja kerkoj pune si menagjer hoteli restoranti apo marketi kam pervoj pune mbi 25 vite...
LIBREX
$350Marketing & ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania Zviceriane *LIBREX* shpall konkurs për 30 agjente tregrëtare|( FEMRA) Kushtet per aplikim janë...
CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –
CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –
$220Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.CHEMSEX – eshte prodhim nga Britania e Madhe dhe zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur , pa...
Partner/e
Partner/e
$00Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj PARTNER//E per shitje online. Kandidatet duhet te jene mbi moshen 18 vjeqare. Per me shume info...
TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e...
SHpk Muris-S
SHpk Muris-S
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHpk Muris-S ofron ; -Projektim -Ndertim te Ulët dhe te Lartë -Menaxhim – Te gjitha sipas...
Promotere/Agjente
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per prodhimin e detergjenteve te lengshem VIVA LIQUIDS shpall konkurs: Pozita –...
Kujdestare per 2 te moshuar
Vende PuneDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje,kerkoj nje puntore per perkujdesjen e dy te moshuarve..Te interesuarit te kene parasysh se ne...
Ditë Informuese për studime bachelor. Fito bursë 40%
Ditë Informuese për studime bachelor. Fito bursë 40%
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DITË INFORMUESE PËR STUDIME BACHELOR ◘ 27 Korrik 2017, Ora 16:00 Kolegji Universum – Gjakovë...
Shes invertarin e salles se dasmave
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes invertarin e salles se dasmave duke filluar nga tavolinat,karrikat,mbulesat e tavolinave,mbulesat e...
Recepsionist
$2700Hotelieri & RestoranteF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Radisson Blu Hotel kërkon shërbimin e një recepsionist të përvojës për vendosjen e punës. Kush do...
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KBR OFRON MUNDËSI PUNËSIMI NË BAZAT E USHTRISË AMERIKANE NË IRAK Agjencia për punësim “APP”...
ROJE
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania për Shërbim të Sigurimit Fizik, Teknik dhe Elektronik ‘‘Fenix Security sh.p.k’’ Rr....
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.persh jam nga peja jam 44 vjeqar familjar kerkoj pune si menagjer i restoranteve apo hoteleve kam pervoj...
FastFood
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj puntor per fastfood
RECEPSIONISTE në PRISHTINË
RECEPSIONISTE në PRISHTINË
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klinika KEIT ofron vend pune si RECEPSIONISTE në PRISHTINË. Kandidatet duhet të kenë këto...
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.persh jam kujta nga Peja kerkoj pune si menagjer hoteli dhe restorani kam 25 vite pervoj pune ne peje dhe...
Kerkojme CallAgent
Kerkojme CallAgent
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.***** Phoenix Connections – Job Angebot ***** Wir sind auf der suche nach eine zielstrebige/n und...
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK DHE AFGANISTAN
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK DHE AFGANISTAN
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KBR OFRON MUNDËSI PUNËSIMI NË BAZAT E USHTRISË AMERIKANE NË IRAK Agjencia për punësim...
VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)
VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)
$220MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kjo pilul perdoret vetem per gjinin mashkullore nga mosha e tyre 18 vjeqare e pa kufi. Jep rezultate te...