Shpalljet për Vende Pune
bejme reklamen dhe shtimin e punes ne firmen tuaj
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejme reklamen dhe shtimin e punes ne firmen tuaj nese jeni te interesuar per reklamim ne mbi 60 portale te...
Kerkoj te punesohem ne ZVICERR
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27 vjeqare dhe...
Restorant Maggi kerkon nje ndihmes kuzhiniere
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje ndihmes kuzhiniere, me mundesi te kete pervoje pune dhe te kete paraditen e lire
USA GREEN CARD 2017
USA GREEN CARD 2017
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Asistencë në mbushjen e aplikacionve për të gjithë personat që dëshirojnë të aplikojnë për...
Inxhinier Mekanik
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania PRISHTINA TEKNOLOGJI me seli ne Prishtine kerkon inxhinier mekanik. Kushtet per inxhinier mekanik...
– PHOENIX CONNECTIONS –
– PHOENIX CONNECTIONS –
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PHOENIX CONNECTIONS – VoIP Communications Tele Communications PC Service Developing Ist jetzt...
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
$00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Per shkollen e gjuheve JUVI kerkohen dy ligjerues per kurse te gjuhes gjermane CV ne email [email protected]
nese doni me punu per firmen tuaj lajmerohu…..
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese doni me punu per firmen tuaj lajmerohu….. pershendetje jam kujta nga peja kerkoj pune si...
Ofrojm Pune
Vende PuneF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Feti’s Group ( Depo Farmaceutike Per Produkte Dhe Paisje Medicinale) Ofojme pune per nje Agjente te...
OFROJME MUNDESI PUNESIMI
OFROJME MUNDESI PUNESIMI
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshendetje Miq. Prezantojme tek te gjithe ju projektin me te madh boteror Kairos planet e cila mberriti...
OFROJME MUNDESI PUNESIMI
OFROJME MUNDESI PUNESIMI
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshendetje Miq. Prezantojme tek te gjithe ju projektin me te madh boteror Kairos planet e cila mberriti...
WEB Developer
WEB Developer
Programim & DizajnGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershkrimi i punes Vend i lirë pune për: • WEB Developer Detyrat • Mirëmbajtja e kodit të backend...
Call Agenten gesucht
Call Agenten gesucht
$400Vende PuneGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Wir sind auf der suche nach Unterstützung im Innendienst für ein Inbound und Outbound Projekt. Vollzeit...
StarCall Int. sucht CallAgent/e
StarCall Int. sucht CallAgent/e
Vende PuneGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.StarCall Int. – Job Angebot Wir sind auf der suche nach zielstrebige und motivierte Mitarbeiter zur...
Ofrojme Pune per Infermier/e , mjeke ne Gjermani!
Ofrojme Pune per Infermier/e , mjeke ne Gjermani!
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punesim ne Gjermani per mjeke dhe infermjere kerkohen 100 mjek Punesimi behet permes organiyates gjermane...
Punesim ne GJermani  dhe KURSE
Punesim ne GJermani dhe KURSE
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ASNJE PAGESE..!! Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infermiereve, fizioterapistë dhe per...
Agjent i Shitjes
Agjent i Shitjes
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.“SOLUTION D Medical” Përshkrimi i kompanisë: “Solution D Medical”, si pjesë e Solution D Group,...
Agjent Shitje dhe Kimist
Agjent Shitje dhe Kimist
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania e ngjyrave \\\\\\\”NEON\\\\\\\” me seli ne Prishtine. Kerkojme nje agjent shitje dhe...
IOS Developer
IOS Developer
Vende PuneGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi i punës • Itrendin është duke kërkuar punëtor në pozitën e IOS developer. Ne kërkojm...
Promotere
Promotere
Vende PuneGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i punës • Itrendin është rrjet social I cili do të lansohet me 05.06.2016 dhe promovimi do...