Shpalljet për Vende Pune
TEKNIK I LICENCUAR I FARMACISË
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OPERATORI ME SHUMICË BIPHARM KËRKON NJË TEKNIK TË LICENCUAR TË FARMACISË
Full Time Teacher
Full Time Teacher
TjetërLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.At International American Academy of Kosova, our staff is dedicated to creating a school community where...
Ne jemi ndihmëtarë të rrugës financiare!
Ne jemi ndihmëtarë të rrugës financiare!
$000000Administratë & FinancaMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne ofrojmë ndihmë në internet financiare për të gjithë, në mbarë botën me norma shumë të ulëta...
4 – Mjeshtër për montimin e dyerve për garazha
4 – Mjeshtër për montimin e dyerve për garazha
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NTP”GLOBBUS” Prishtinë shpall konkurs per vende të lira pune: 4 – Mjeshtër për montimin e...
JAM KUZHINJER / KERKOJ PUNE
$10Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Adresa Prishtine Telefoni +37744845808 +38649416429 E-mail [email protected] Nacionaliteti Shqiptare Gjinia...
ketkoj pun menagjim i pemve dhe perimeve
ketkoj pun menagjim i pemve dhe perimeve
Vende PuneGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shits ne gjdo dyqan apo qendet tregtare
JAM KUZHINJER / KERKOJ PUNE
$800Vende PuneF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Emri mbiemri RAGIP GASHI Adresa Prishtine Telefoni +37744845808 +38649416429 E-mail [email protected]
kerkoj masazhere
$350MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj masazhere(fizioterapeute).Kandidatja duhet te kete te kryer shkollimin e fizioterapis,te kete...
kerkoj teknike te farmaciae
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj pune per teknik/e te farmacise. Te interesuarit mund te kontaktojne ne tel. 049304855 Barnatorja...
shes ose ndroj raftat per butik te reja 300e
shes ose ndroj raftat per butik te reja 300e
$300Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.per shkak te mbylljes se lokalit I shes rraftat e reja komplet qmimi vetem 300e jane ble 650 e jane keto ne...
kush e ka shkronjen L ne lojen S O L A e blej me marveshje
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kush e ka shkronjen L ne lojen S O L A e blej me marveshje thir ne tel 049 201 418 oki peje
Webcam Model (Partner Biznesi)
$2000Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkohen modele interneti për pozicionin webcam models (chat line) femra. Të njohin gjuhën Angleze! Të...
msh design
msh design
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSH DESIGN Studion dhe arredon ambiente banimi. Me arkitekt mihanil shtylla diplomuar ne arkitekture ne...
puntore per agjension
$200Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm puntore per agjension i cili gjendet ne prishtin dragodan afer ambasades greke. orari e hene e...
Kerkojme agjent te shitjeve dhe marketingut
Kerkojme agjent te shitjeve dhe marketingut
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania Protek kerkon agjent-e te shitjeve dhe marketingut ne teren, nevojiten se paku shkolla e mesme te...
kerkoj femer
$50Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer ne gjermani per lidhje intime me sinqeritet dhe diskrecion te plot,, jetoj po ashtu ne...
SISTEM VENTILIMI PËR GARAZHE DHE TUNELE
SISTEM VENTILIMI PËR GARAZHE DHE TUNELE
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.“Novenco” ofron sistem ventilimit të parkingjeve dhe tuneleve me ventilatorët jet, sistemin e...
kerkoj pune mbi 22 vite pervoj pune si,,,,,,,,,,
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam nga peja jam I interesuar per pune jam I gatshem me I mbajt edhe dy ndrimet nese kjo...
fondet e shërbimit
fondet e shërbimit
$45000TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne ofrojmë një gamë të plotë të investimeve . Ne fokus në ato që janë të bazuara në vlerën...
Masazhere
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Se shpejti do te hapet qendra per masazhe me profesionale dhe me standarde Evropiane ne B.Diellit, perballe...