Shpalljet për Vende Pune
kerk0jm punt0r/e per pune ne uIqin
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam nga peja kerk0j punt0re dhe punt0r per pune ne rest0rante ne uIqin si kamarjer/e,...
KONKURS
KONKURS
$500Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KOMPANIA “PROMOKOS,, Shpallë KONKURS Pozita:PROJEKTOFICERE Kushtet themelore: Kandidati/ja: –...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
$4Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
kerk0j pune si -asistent administrativ,menagjer,kamarjer,agjent tregtar
kerk0j pune si -asistent administrativ,menagjer,kamarjer,agjent tregtar
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam kujta nga peja jam 42 vjeqar famiIjar kerkoj pune si asistent administrativ, administrim...
kerk0jm punt0r/e per pune ne uIqin
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje kerk0jm kamarjera/e, kuzhinjera/e pastruese,picamena pra kerk0hen punt0r h0teIerie per pune ne...
Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)
Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne...
Ofert per gjinin femrore
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dua nje femer qe deshiron me provu gjera te cmendura ne seks, (krejt brenda arsyes dhe mirekuptimit). Mund...
kerkoj pune si menaxher
kerkoj pune si menaxher
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam kujta nga peja kerk0j pune ne vend dhe jasht vendit si asistent administrativ,administrim...
Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !
Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !
$0.00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetem per dashurine ndaj Allahut subhanehu ue te’ala! “Sikur ta njohim Allahun ashtu si duhet, me emrat...
Ofertë Pune
$000Marketing & ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KONKURS Për pozitën : Call Agjent /e për thirrje KUALIFIKIMET – Aftësi të shkëlqyeshme...
kerkoj pune si menaxher, agjent tregtar dhe kamarjer 22 vjet perv0j pune
kerkoj pune si menaxher, agjent tregtar dhe kamarjer 22 vjet perv0j pune
$350Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam kujta nga peja kerk0j pune si menagjer, kamarjer agjent tregtar mbi 22 vite perv0j pune ne h0teIeri ju...
d0ni pas0sh bugar Iajmr0huni
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese d0ni pasap0rt bugare ne menyre te reguIit me kur0rizim Iajmr0huni
E-Media Ofron vende Pune
$400TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E-Media shpall konkurs per vend Pune: pejaonline.net. Pozicioni:këshilltar/e per Klient. Kontakt:...
kerkoj pune si menaxher, kamarjer,agjent tregtar
kerkoj pune si menaxher, kamarjer,agjent tregtar
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam kujta nga peja kerk0j pune ne vend dhe jasht vendit si menagjer, kamarjer agjent tregtar...
d0ni penzi0ne nga serbia Iajmr0hu
Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje ju ndihm0jm ne marrjen e penzi0neve nga shteti serbise ju mirepresim
SHEROJMI SEMUNDJET E NDRYSHME
SHEROJMI SEMUNDJET E NDRYSHME
$10Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.I sherojmi semundjet e ndryshme nga keto:1. humbje, 2 peshe, 3lukthi.4 tensionin e gjakut, 5dhimbje...
nese d0ni pas0sh bugar Iajmr0hu
$000000000Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje nese jeni i interesuar per pas0sh bugar mundemi me bisedu me respekt
Kerkoj te punoj si Assistente Administrative
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pervoja ime si assistente ka filluar nga viti 2000 momentalisht jam pa pune .
goma
$20TjetërBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 2 goma te kerrit 205/50R 15 te holla madein germany me nje qmim te volitshem 20e 2 copat te mira bajn...
Architekt
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje Zonja dhe Zotri jam Astrit Boshnjaku lindur me 07.10.1985 ne Prishtine, dua te punoj si...