Shpalljet për Vende Pune
pune online
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.hyni ne kete link qe po e dergoi dhe antarsohuni ne kete faqe ,pastaj klikoni raklamat dhe zgjeroni rrjetin...
kerkoj pune si menaxher, kamarjer,agjent tregtar
$300Vende PunePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ershendetje jam kujta nga peja kerk0j pune si menagjer 0se agjent tregtar ja famiIjar mbi 22 vjet pun0j ne...
Kerkohen krijues/e-redaktor/e e Artikujve turistik ne gjuhen Serbokroate
Kerkohen krijues/e-redaktor/e e Artikujve turistik ne gjuhen Serbokroate
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kriteret e kërkuara Kerkohen krijues/e , redaktor/e dhe studente me prirje ne ndertimin e Artikujve të...
dr spec.i biokimise mjeksore
MjekësiMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje dr spec.te biokimise mjeksore per pune ne laborator apo vetem diplomen e tij per licencimin e...
kerkoj te blej peleta per nxemje
Inxhinieri & NdërtimtariKaçanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam e interesuar per te ble peleta per nxemje qendrore.ju lutem me paraqiteni nese keni informata se ku...
GERMANIUM 132
GERMANIUM 132
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.GE 132 Perberesit: qumesht te bletes, ekstrakt te farave te rrushit, qaj te gjelbert, proteina nga kerrca...
pune nga kompjuteri
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KUSH KENI DESHIR ME FITU PARE PREJ KOMPJUTERI KLIKONI DHE ANTARSOHUNI NE KET WEB eshte SHUME LEHT UNE JAM...
kerkojm dy punotere per te shitur mall gjerman
Vende PuneGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.puntoret duhen te jen te moshes (22 deri ne 30 vjeqare )
Kerkojm agjende-agjend tregtar per shitjen e enve
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm agjende- agjend tregtar per shitjen e eneve te te gjitha qytet e Kosoves te interesuartit le te...
AGJENTE-KONTRAKTUSE
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjente –kontraktuse Kerkohet nje agjente e cila merret me shitjen dhe kontraktimin e sherbimeve Orari i...
kerkoj vende pune per shofer V.I.P ose Sigurim
Shofer & SigurimPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje djal ne moshen 25 vjeqar kam jetuar ne zvicerr njoh gjuhen : frengjishten,gjermanishten dhe pak...
KERKOJ PUN E SI SHOFER KAM KAT B,C,D POASHTU EDHE PERVOJE.
Shofer & SigurimPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj pune si shofer me pervoje me kategorit b c d poashtu kam pervoj te mjaftueshme me te gjitha...
Fitoni para duke perdorur internetin
Vende PuneGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Part-time! Fitoni para duke punuar part-time ne internet! Puna 3-4 orë në ditë në kompjuterin tuaj në...
Kerkoj Pune
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam 24 vjeqare nga PRISHTINA kerkoj pune provoj pune kam Recepionist, Kamarier, Banakier Njoh...
lexojeni
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje,ndoshta esht diqka ne rubriken e gabuar,por nga deshira e madhe per me ju tregu ju shqiptareve...
kerkojm monter per dyer dhe dritare nga pvc me patent shofer
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.monter per dritare dhe dyer nga plastika te ket patent shoferin valid dhe pervoje pune natyrisht info ne...
LABORATORI TIRANA LAB
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofron analiza laboratorike me aparature moderne. Moto e punes sone eshte cilesia.
Kerkoi punetore laboratori
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Te kete te mbaruar shkollen e mesme per laborator mjekesor
Saldues profesional
$450.00Inxhinieri & NdërtimtariPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojme saldues ne rrethinen e Prizrenit… rroga fillestare nga 400 deri 450 euro ne Muaj ne baze te...
ofroj pune !
ofroj pune !
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Part-time! Fitoni para duke punuar part-time ne internet! Puna 3-4 orë në ditë në kompjuterin tuaj në...