Shpalljet për Vende Pune

Asistent/e Dentare

Asistent/e Dentare

MjekësiPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klinika Gjermane e Dhëmbit në Prishtinë është duke kërkuar Asistent Dentar të motivuar për...

Kekoj Pune :Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani

Hotelieri & RestorantePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani Ne lidhje me aplikimin timi...

Kerkojme pune me keto sherbime

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojme pune, jemi 2 persona 18 vjeqar,Valdrin Saraqi dhe Riton Krasniqi,punojme si: bejme...

PROJEKTE PER LEGALIZIM TE OBJEKTEVE

PROJEKTE PER LEGALIZIM TE OBJEKTEVE

Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Studio projektuese”ArchOM” me seli ne Prishtine Ofron komplet projektin per...

Tirana, iContact – Offriamo una possibilità di lavoro – operatori

Tirana, iContact – Offriamo una possibilità di lavoro – operatori

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iContact SH.p.K. Azienda Italiana che da 4 anni opera nel mercato Albanese dei Contact...

SEX PER FEMRA ME ORGAZËM

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE...

Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)

Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania gjermano-kosovare evroenergie LLC, me seli ne Prishtine, eshte ne kerkim te nje...

Kerkoj Pune,Jam Kuzhinier Profesional per Hotel,Restorant,apo ndonje biznes tjeter

Hotelieri & RestorantePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Itali Ne lidhje me aplikimin timi per...

buke pjekes

buke pjekes

TjetërZ. Potok

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoim buke pjekes per ne maqedoni,te jet mjeshter me provoj pune,na kontaktoni ne...

Call Agent Shqip/Deutsch  60€ per cdo termin te mbajtur! / 60€ Pro stattgefundenen Termin!

Call Agent Shqip/Deutsch 60€ per cdo termin te mbajtur! / 60€ Pro stattgefundenen Termin!

€60Marketing & ShitjeGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.STOP! STOP! STOP! NDALO! premtimet e thata me paga fikse, Provizione të vogla dhe jo...

Kerkoj nje masazhere

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te me bej masazhe. Paguaj 50 euro per secilen her qe me ben masazh....

Furra per  pjekjen e picav

Furra per pjekjen e picav

Hotelieri & RestoranteMalishevë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekje te piccav, kingjav etj.

Furra per pjekjen e picav

Hotelieri & RestoranteMalishevë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekjen e picav, kingjav, terje te mishit etj.

kërkojë një punëtor për zyre të përkthimeve

kërkojë një punëtor për zyre të përkthimeve

Vende PuneMalishevë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojë një punëtor për zyren e përkthimeve në Malishevë, mund të jenë edhe nxënës, gjysëm...

Kerkojmë nje punëtore per punet e shtepisë per ne Zvicer.

€500Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje puntore per ne Zvicer. Duhet te kesh pervojë rreth puneve te shtëpisë si dhe...

SUPER SEX PER FEMRA

SUPER SEX PER FEMRA

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE...

SUPER SEX PER FEMRA

SUPER SEX PER FEMRA

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE...

SUPER SEX PER FEMRA

SUPER SEX PER FEMRA

Vende PunePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE...

Massage Therapy

€500MjekësiPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkohen 3 specialiste per Fizioterapi-Masazh, ne kampin e Nato’s – Film City...

Troja Media sucht Mitarbeiter

Troja Media sucht Mitarbeiter

Marketing & ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Wir sind eine Chat-Agentur, die auf der Suche nach Unterstützung im Bereich Werbung ist....