Shpalljet për Tjetër
TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e...
Ditë Informuese për studime bachelor. Fito bursë 40%
Ditë Informuese për studime bachelor. Fito bursë 40%
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DITË INFORMUESE PËR STUDIME BACHELOR ◘ 27 Korrik 2017, Ora 16:00 Kolegji Universum – Gjakovë...
Punetor per Punimin dhe montimin e reklamave
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 punetor per punimin dhe montimin e reklamave. – duhet te kete njohuri per programet...
Akademia e Karrierës – Orientim në Karrierë për Maturantët 2017
Akademia e Karrierës – Orientim në Karrierë për Maturantët 2017
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Akademia e Karrierës – Orientim në Karrierë për Maturantët 2017 Akademia e Karrierës e...
Konkurs Pune
Konkurs Pune
$500TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fix Call me Eismann Projekt Keni njohuri të gjuhës Gjermane, atëherë bashkangjitu në ekipën tonë....
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
$4600TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluar menjëherë me...
USA GREEN CARD 2017
USA GREEN CARD 2017
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Asistencë në mbushjen e aplikacionve për të gjithë personat që dëshirojnë të aplikojnë për...
– PHOENIX CONNECTIONS –
– PHOENIX CONNECTIONS –
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PHOENIX CONNECTIONS – VoIP Communications Tele Communications PC Service Developing Ist jetzt...
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
$00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Per shkollen e gjuheve JUVI kerkohen dy ligjerues per kurse te gjuhes gjermane CV ne email [email protected]
Kerkojme Pastruese me pervoj pune
$250TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania N.T.SH. – PASTRIMI kerkon pastruese me pervoj pune. Paga mujore me ose pa kontrat eshte 250...
Kerkojme pune me keto sherbime
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojme pune, jemi 2 persona 18 vjeqar,Valdrin Saraqi dhe Riton Krasniqi,punojme si: bejme shperndarjen e...
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania gjermano-kosovare evroenergie LLC, me seli ne Prishtine, eshte ne kerkim te nje gjermano-folesi te...
buke pjekes
buke pjekes
TjetërZ. Potok
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoim buke pjekes per ne maqedoni,te jet mjeshter me provoj pune,na kontaktoni ne [email protected]
Kerkoj frizere me pervoje pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Salloni Bling kerkon frizere me pervoje pune. Salloni Bling gjendet ne Kodren e Diellit afer Universitetit...
Pune nga Shtepia
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje kush eshte i interesuar te punoje nga shtepija nje oferte e re, perdorim i lehte nese e perdor...
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Troja Media Sh.p.k Wir sind eine Chat-Agentur, die auf der Suche nach Unterstützung im Bereich Werbung...
Shes Mjalt Bio
Shes Mjalt Bio
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Lavoro da casa: rete di blog cerca collaboratori / PUNE NGA SHTEPIA
Lavoro da casa: rete di blog cerca collaboratori / PUNE NGA SHTEPIA
$1TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rete di blog già avviata dal 2009, con un buon numero di visite mensili, cerca collaboratori retribuiti...
Kerkoj frizere me pervoje pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj frizere me pervoje pune per te punuar ne nje sallon ondulimi. Per me shume info. Kontakt: 044 89 31 31
Mësuese për shkollën 12 vjeçare
Mësuese për shkollën 12 vjeçare
TjetërLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.International American Academy of Kosova eshte nje shkolle 12 vjeçare bashkohore me nje standard te larte...