Shpalljet për Tjetër
Troja Media kërkon Puntorë
Troja Media kërkon Puntorë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Diese Qualifikationen und Eigenschaften solltest Du mitbringen: *Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift...
Frizer
Frizer
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë Frizer Kushtet:  Të ketë përvojë pune;  Mosha 25 – 40 (afërsisht);  Të...
kerkojme putore ne sallon ondulimi
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojmë punëtore me pervojë pune në rregullimin, prerjen, ngjyrosjen dhe fenirimin e flokëve....
CAll AGEND
CAll AGEND
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Konkurs për punë (Call Center) Prishtinë /Gjilan Shpallen vende te reja të punës si agjent për...
kerkoj pune si kujdestare per femije ose edhe per pastrimin e shtepise dy ose tri her ne jave.
$100TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj pune si kujdestare per femije me gjysme orari ose edhe per pastrimin e shtepise dy ose tri her ne...
MaxTel G.M.B.H kerkon 20 Puntor
MaxTel G.M.B.H kerkon 20 Puntor
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom, Loto, GKV Kerkon: 20 Puntor per selin...
Agent
$400TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BCreative Call Center – Kerkon edhe 20 Puntor/e ne Prishtin , ne keto Gjuhe, : Gjermane, , Franceze,...
CallAgent- Agjend i Thirrjes Gjermanisht
$400TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Thirrjet do te behen per sigurime shendetsore ne Zvicerr/Krankenversicherung . Puna do te jet nga e Hene...
Full Time Teacher
Full Time Teacher
TjetërLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.At International American Academy of Kosova, our staff is dedicated to creating a school community where...
fondet e shërbimit
fondet e shërbimit
$45000TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne ofrojmë një gamë të plotë të investimeve . Ne fokus në ato që janë të bazuara në vlerën...
Kerkoj punetore per marketing ne terren
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Alkom Prishtine,kerkon dy vajza per marketing ne terren te moshes 25-35 vjece.Se paku te kene te mbaruar...
Kerkoj kujdestare dhe mirembajtese te baneses
$180TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj kujdestare dhe mirembajtese te baneses. Femiu eshte 16 muajsh jetoj ne lagjen Dardania ne Prishtine....
Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !
Njeriu kuron ( kshillon ) All – llahu i madherishm sheron !
$0.00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetem per dashurine ndaj Allahut subhanehu ue te’ala! “Sikur ta njohim Allahun ashtu si duhet, me emrat...
E-Media Ofron vende Pune
$400TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E-Media shpall konkurs per vend Pune: pejaonline.net. Pozicioni:këshilltar/e per Klient. Kontakt:...
goma
$20TjetërBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 2 goma te kerrit 205/50R 15 te holla madein germany me nje qmim te volitshem 20e 2 copat te mira bajn...
Kerkoj pune
TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam absolvent i informatikes dhe kerkoj pune urgjentisht ne Mitrovice ose Prishtine.Flas gjuhen angleze dhe...
Kerkoj nje puntore per mirmbajtje
TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje puntore per mirmbajtje te zyres, deri 35 vjeqare pagesa sipas marrveshjes
Kerkoj pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pun si IT , posedoj certifikimin nga CISCO .
Mundesi Studimi ne ANGLI
Mundesi Studimi ne ANGLI
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjensia Edukative “KNOWLEDGE IS POWER” (KiP) me partnere universitete elitare Britanike si Queen Mary,...
Udhëheqës i TV Kvizit
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë persona të rinj, komunikativ, dinamik (m/f) për udhëheqjen e emisionin argëtues Live TV...