Shporet i druve shitet

Emri Kontaktues: EKI | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 627 544 | Data e Publikimit: 17.03.2010

Shporet i druve shitet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shporetin e druve Kroat Plamen i perdorur Dimenzionet 85 x 50 x 60 cm dhe ka oxhakun ne tri anet

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 9 =