SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta

Publikuar: Dhjetor 5, 2015 9:13 pm | Nga: ibrahim | Tel.: 0638286419

SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

prodhim nga turqia garanci ne cilesi.
perfaqesues pe Kosove, Serbi, Maqedoni, Shqiperi, dhe Bosnje
Ibrahim Rustemi
00381638286419 wiber
[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39