Shtepi

Publikuar: Korrik 25, 2010 8:29 pm | Nga: fatmir | Çmimi: 250000 | Tel.: 044-433-443

Shtepi Shtepi Shtepi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shtepin ne Nakarade 1km large qendres se fushe kosoves.eshte e ndertuar para 3muajve,ka 1sallon 32-m2, kuzhin 20-m2,1wc, 1banjo,3dhoma gjumi, podrum te vogel nen shkalle,dhe hapsire nen kulme.I ka te shtrire gypat per nxemje qendrore,ka infrastruktur komplet,dhe perkthimi menjehere.Ka dalje ne rrugen kryesore ne gjatesi 28m.Ka oborre 16.5 ari.Eshte e gatshme per banim.pronari shqiptar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39