SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

Emri Kontaktues: Skender | Qyteti: Pejë | Telefoni: +41762356588 | Data e Publikimit: 11.08.2017

SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja Peje-Banje.
Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per fjtje, sallon me terrace, kuzhine me terpezari dhe banjo me wc.
Ka ujesjellesin e qytetit dhe rrymen elekrtike, çmimi sipas marvjeshjes, per me shume info tel. viber whtsup +41762356588, Skenderi.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =