SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

Publikuar: Gusht 11, 2017 3:19 pm | Nga: Skender | Tel.: +41762356588

SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja Peje-Banje.
Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per fjtje, sallon me terrace, kuzhine me terpezari dhe banjo me wc.
Ka ujesjellesin e qytetit dhe rrymen elekrtike, çmimi sipas marvjeshjes, per me shume info tel. viber whtsup +41762356588, Skenderi.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39