shtepi e re ne bllokun e ri ne gjakove 400 m2

Publikuar: Shkurt 26, 2014 3:36 pm | Nga: BURIM BROVINA | Tel.: 044 122 551

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shtepi e re ne qender te bllokut t e ri ne gjakove e ndertuar ne vitin 2011, ka tri kate plus podrumin , podrumi eshte komplet i hapur dhe ka nje kthine e cila mund te shfrytezohet edhe per kuzhine , kati i pare ka dyqanin prej 40 m2 , nje dhome gjumi qe ka banjon me wc , e cila mund te shfrytezohet edhe si depo apo zyre . dyqani pa anje problem mund te lidhe me podrumin , pa shkaktu asnje dem ne konstruktin e shtepise , mund te shfrytezohet per cdo lami perpos automekanik . kati i pare ka sallonin , kuzhinen nje banjo dhe nje wc , ka ballkona para pdhe prapa , kuzhina eshte e firmes LESNA . kati i dyte ka tri dhoma gjumi ku secila ka ballkonat e vet , nje banjo dhe nje wc . si dhe shkallet per nenkulm . nenkulmi mund te nxirren dy dhoma mjaft te medhaja apo nje sallon komplet pasi qe i ploteson kushtet , gjendet ne nje lagje te qete ku nuk ka pasur kurre mosmarreveshje apo probleme tjera , lagjejaeshte nje qender ne vetvete , pasi qe spitalin rajonal e ka afersisht 500 m larg . ka ambulancen ne bllok te ri afer 300 m larg . ka tri shkolla jo ma shume se nje minute larg shtepise si dhe dy qerdhe per femije qe gjenden afer 100 m larg .. poashtu ka tri markete te medhaja , me i aferti eshte 50 m larg shtepise , si dhe tregu i gjelbert qe eshte shume afer …. nese behet ndonje marreveshje shtepia ne pranver mund te ipet per kompenzim per ndertimin e banesave , pasi qe tema eshte prekur , eshte nisur si nje form bisede , ku jane ofruar 360 m2 banesa .. por ner nuk jam i interesuar pasi qe shtepine dua te shes per shkaqe migrimi jo per ndonje arsye tjeter , nje kerr BMW 1 OSE 3 ,MERCEDES , APO OPEL CORSA TE RE . DERI NE 10000 EURO E PRANOJ KAPAR . 044 122 551 044 582 177 044 385 387 . shtepia nuk i ka te kompletuar vetem ballkonat , si dhe nuk ka garazhd per kerr po vetem vendparkim ,,,, fotot tjera te shtepise i dergoj me email pasi ketu nuk po pranojka ma shume se 4 foto

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39