Shtepi me qera, 2 dhomshe, banjo kuzhin depo dhe garazh.

| Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-480848 | Data e Publikimit: 19.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj shtepin me qera te gjimnazi Sami Frasheri. Shtepia eshte e pa-mobiluar. Ka 2 dhoma, kuzhin, banjo, depo dhe grazh e oborr. Preferohen familjar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 5 =