Shtepi me qera afer shkolles teknike

Publikuar: Mars 29, 2017 9:07 am | Nga: Shkelqim | Çmimi: 200 | Tel.: 045622822

Shtepi me qera afer shkolles teknike Shtepi me qera afer shkolles teknike Shtepi me qera afer shkolles teknike Shtepi me qera afer shkolles teknike

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepi me qera,shtepia gjendet afer shkolles teknike eshte e renovuar dhe mobiluar kati perdhese me hymje te veqante,ka 4 dhoma,kuzhina me trapezari,dy banjo,nje kryesore dhe nje ne dhome te gjumit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39