SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro

Publikuar: Gusht 30, 2014 8:20 am | Nga: Gani | Çmimi: 170 | Tel.: 044211814

SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

JAP KATIN E PARE TE SHTEPIS ME QERA ME HYRJE TE VEQANT.

-Shtepia gjendet ne Emshir(Kalabri) rruga Agim Qela (500metra larg shkolles fillore 7 marsi dhe ambullantes).

-Shtepia ka : 1 xSallonin,1x Dhome gjumi,Kuzhina(me gjitha elementet),Terasen dhe Banjo (me gjitha elementet)

-Parku me gjelbrim mbi 10ari
-Parking ka te mjaftushem per vetura
-Internet Kabllovik
-Uje dhe rrym 24H.

Mob: 044-221-814
Qmimi 170euro
Ju mirpresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39