SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro

Emri Kontaktues: Gani | Çmimi: 170€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044211814 | Data e Publikimit: 30.08.2014

SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

JAP KATIN E PARE TE SHTEPIS ME QERA ME HYRJE TE VEQANT.

-Shtepia gjendet ne Emshir(Kalabri) rruga Agim Qela (500metra larg shkolles fillore 7 marsi dhe ambullantes).

-Shtepia ka : 1 xSallonin,1x Dhome gjumi,Kuzhina(me gjitha elementet),Terasen dhe Banjo (me gjitha elementet)

-Parku me gjelbrim mbi 10ari
-Parking ka te mjaftushem per vetura
-Internet Kabllovik
-Uje dhe rrym 24H.

Mob: 044-221-814
Qmimi 170euro
Ju mirpresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 1 =