Shtepi me qera ne lagjen e re

Emri Kontaktues: adil | Çmimi: 300€ | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 049 227 065 | Data e Publikimit: 01.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shtepi me dy dhoma te fjetjes nje kuzhine nje sallon dhe nje banjo.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 2 =