Shtepi me qera ne Prishtine

Emri Kontaktues: Adnan | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044444909 | Data e Publikimit: 19.06.2014

Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet Shtepia me Qera ne Lagjen Kalabria – Prishtinë

Shtepia ka: 110 m2.

E mobiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon: 1 sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor, terasa per ndej. garazhen dhe kopshtin.

Shtepia gjendet mbrapa kompleksit Prishtina Stars.

tel: 044-444-909 dhe 045-570-078

Mirepresim te interesuar serioz.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 9 =