Shtepi me qera ne Prishtine

Publikuar: Qershor 19, 2014 1:31 pm | Nga: Adnan | Çmimi: 300 | Tel.: 044444909

Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine Shtepi me qera ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet Shtepia me Qera ne Lagjen Kalabria – Prishtinë

Shtepia ka: 110 m2.

E mobiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon: 1 sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor, terasa per ndej. garazhen dhe kopshtin.

Shtepia gjendet mbrapa kompleksit Prishtina Stars.

tel: 044-444-909 dhe 045-570-078

Mirepresim te interesuar serioz.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39