Shtepi me Qera ne Prishtinë

Publikuar: Gusht 26, 2014 11:29 am | Nga: Adnan | Çmimi: 250 | Tel.: 044444909

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qera shtepia ne lagjen Kalabria – Prishtinë.

Shtepia gjendet mbrapa kompleksit Prishtina Stars.

Ka gjithsej 110 m2 dhe posedon:

Sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma, banjo, koridor, terasa per ndej, garazhen per veturë, si dhe kopshtin.

Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Te interesuarit te lajmerohen ne numrat e telefonit.

044-444-909 ose 045-570-078.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39