Shtepi me Qera ne Prishtinë

Emri Kontaktues: Adnan | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044444909 | Data e Publikimit: 26.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qera shtepia ne lagjen Kalabria – Prishtinë.

Shtepia gjendet mbrapa kompleksit Prishtina Stars.

Ka gjithsej 110 m2 dhe posedon:

Sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma, banjo, koridor, terasa per ndej, garazhen per veturë, si dhe kopshtin.

Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Te interesuarit te lajmerohen ne numrat e telefonit.

044-444-909 ose 045-570-078.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 3 =