Shtepi me qera ne Qender

Emri Kontaktues: Shtepi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 345 359 | Data e Publikimit: 08.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj shtepine me qera e cila gjendet ne qender te Prishtines ( afer TEB Bankes ne lagjen Qafa) , shtepia ka dy dhoma nje paradhome , kuzhine dhe banjo. Cmimi sipas marveshjes
Tel : 044 345 359 + Viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 7 =