SHTEPI ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Emri Kontaktues: Shtepi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/345-359 | Data e Publikimit: 15.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj shtepine me qera, ne qender te Prishtines , dy dhoma , nje paradhome , banjo dhe kuzhine. Bene edhe per studenta .
Cmimi sipas marveshjes ,
Tel 044/345-359,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =